2733
2739

بچها یکی هست خیلی دوسش دارم خیلیااا

اون بهم پیشنهاد داد من رد کردم نمیدونم چرا😂😂😭

حالا این کرمو دارم که نه میخوام باهاش برم تو رابطه نه دلم میخواد اون وارد رابطه دیگه ای بشه😂😂ولی خیلی دوسش دارم🥲🥲شمام اینطورین یا فقط من مریضم؟

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
کلاس همینه دیگه هم میخوایش هم نمیخوایش 😂

بخدا وقتی میبینمش قلبم میاد تو دهنم اما نمیدونم چرا زر میزنم😂😂😭

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یاد خودم افتادم🤣🤣🤣شوهرم بهم گفت دوستت دارم گفتم منم دارم گفت بیا پس جدی تر فک کنیم یه سلطیه بازی در اوردم بعد بنده خدا همینطوری مونده بود میگف خب مگه نمیگی توهم دوستم داری گفتم اره ولی تو حق نداری جدیش کنی خلاصه مارو گرفت 😅😅😅