2733
2739

من امسال یه چند ماه دیکه ۱۷ سالم میشه 

یازدهمم 

مامانم از این مامانایی نیست که محدودم کنه ‌.. همه جا باهام راه اومده اما نمیدونم چرا داره سر این قضیه سخت گیری میکنه 

نمیزاره سیبیل هامو بزنم 

دیگه دارم واقعا خجالت میکشم 

مذهبییی ترین دوستام زدن 

دیروز به یکی از دوستام گفتم میخوام برم فلان چیز و بخرم گفت تو اول برو سیبیلات و بزن اون موقع جیزی نگفتم ولی ناراحت شدم بخاطد موضوعی که اجازش دست خودم نی 

من هیچوقت عیب اونو به روش نیاوردم که اون یدفه اینطور گفت 

حالا چند روز دیگه جشن عقد یکی از اقوام نزدیکم هست   

علتش و به مامانم نمیگم ولی میخوام نرم حس میکنم اگر برم اونجا باز یه نفر دیگه مسخرم کنه 

خیلی دوست دارم برمااا چون بعد ۴ ۵ سال یکی از اقوام نزدیکم ازدواج گرده اما بخاطر این مسئله خجالت میکشم 

بعضی وقتا لعنتیییی انقد موهاش سیاه میشه که حتی با کرم و... کمرنگ نمیشه 

این چند وقت دوستم نفر چندمی هست که این مسئله رو داره به روم میاره 

خالم با مامانم صحبت کرده دلی مامانم گفته ۲ ۳ ماه دیگه 

خب یکی نیس بهش بگه تو که میخوای اول و آخرش بزنم بزار این دفه بزنم دیگه

به نظرتون بهش بگم جشن رو نمیرم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهش میکنم نگید یواشکی بزن و... نمیخوام باهام لج کنه  دکلره و... خیلیی ضایع میشه

سلام عزیزم 

همین ماجرای دوستت که واسه ی ما تعریف کردیو واسه مامانتونم تعریف کن 

مطمئن باش قبول میکنه 

بگو که از دست حرف دوستت ناراحت شدی

بگو که میخام واسه مراسم به خودم برسم و سیبیلامو بگیرم 

با لجبازیو نرفتن چیزی درست نمیشه،مطمئن باش

حالا باز تصمیم با شماست♥️

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋💙
سلام عزیزم  همین ماجرای دوستت که واسه ی ما تعریف کردیو واسه مامانتونم تعریف کن  مطمئن با ...

میدونید 

میترسم قضیه دوستم و بهش بگم یدقت به دوستم بد بین بشه که فک کنه اون داره پرم میکنه و رومخم میره که بزنم 

یه چند دفه ای بهش گفتم که هم سن های خودم این حرفارو بهم میزنن اما واکنشی نشون نداده

مامانم دوستم و مامانش می‌شناسه وباهاش اوکیه دوست داشتم به دوستم بگم اونم با مامانم صحبت کنه 

یا داداش بزرگترم یه چند دفه جلو مامانم قضیه این موهای پشت لبمو گفته که چقد مو داری و... فقط هم مشت لبم خیلییی ضایعس دوست داشتم به داداشم بگم با مامانم صحبت کنه اما نمیدونم تاثیری داره یا نه

مامانت تو این مورد واقعا سخت گیره من خواهر کوچک ترم که ۱۵ سالشه از سن ۱۳ سالگی سیبلاشو و صورتشو زد

مامانم آزادی هایی و بهم داده که خیلییی از خانواده ها به دختراشون نمیدن اما نمیفهمم جرا تو این قضیه انقد سخت میگیره

2738
سلام عزیزم  همین ماجرای دوستت که واسه ی ما تعریف کردیو واسه مامانتونم تعریف کن  مطمئن با ...

تنها جیزی که به قطعیت میدونم اینه که سر هرر مجلسی اجازه بده سر این مجلس ایندفه ای نمیزاره اینو مطمئنم 

از مادرتون دلیل اینکه نمی‌گذارند اینکار را انجام بدهید بپرس شاید یه عقیده به خصوصی دارند

میکه زوده 

فک میکنم اگرر اشتباه نکنم پیش خودش فک میکنه اگر بزاره صورتم از اون حالت دخترونه و بیبی فیسی خارجی میشه

منم مامانم اجازه شو به خواهرم نمی داد تا اینکه یه عروسی دعوت شدیم دیگه به واسطه اون زنداییم و خاله ا ...

من خیلی خالم با مامانم صحبت کرد 

اونم تازه گفت بعد مدارس خب چراا

یچیزی بگم فامیل های ما هنوز تو همون حالت سنتی مزخرف گیر کردن تا حدودی  

اینم انگار می‌ترسه سر لین مراسم بزنم صورتم بیاد تو چشم بعد مردم حرف و حدیث در بیارن خودتون بالخره یسری از فامیل جماعت و میشناسید💔

تنها جیزی که به قطعیت میدونم اینه که سر هرر مجلسی اجازه بده سر این مجلس ایندفه ای نمیزاره اینو مطمئن ...

امتحان کردی شما؟

از کجا میدونین؟بهشون یجوری بفهمون که این مراسم واست مهمه 

شاید مامانتونم کوتاه اومد

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋💙
2706