2737
2739
عنوان

💥💥💥معجزه دعای نادعلی😭 بیاین حاجتتونو بگین براتون بخونم💥💥💥

| مشاهده متن کامل بحث + 11923 بازدید | 162 پست
@نخودسیاه     عزیزجان خوبی؟ چرا نیستی؟ امروز جات خالیه اینجا

سلام عزیزم ،فدات بشم که به یادمی 

راستش تعطیلات هست همسرم خونه هست ،ومهمونی میرم زیاد وقت نمیکنم 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دستت طلا برا خواهر زادم بخون دعا کن خدا شفاش بده بچس🥺دعا کن خدا چشاشو خوب کنه مادرش گنا دارع😞

برا خودمم دعا کن تا عید فطر تکلیفم روشن شع🌹🥺

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

اتفاقی تاپیکتو دیدم ت گوگل 

تورخدا خیلی دعا کن اسی 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

برام دعا کن عزیزم مشکل پوستی گرفتم لطفا برام دعا کن بهبود پیدا کنم انشاالله خدا خیرت بده🥺💚💔

اگه دلت گرفت تگم کن میام باهات درد و دل میکنم یه انسان ساده که عاشق صحبت با آدم های مختلف هستش.
2740
دستت طلا برا خواهر زادم بخون دعا کن خدا شفاش بده بچس🥺دعا کن خدا چشاشو خوب کنه مادرش گنا دارع😞 برا ...

برای شما و همه کسایی که اینجا پست گذاشتن

سوره واقعه و توحید و هفت بار یاالله خوندم

إن شاءالله حاجتتون روا بشه

به حق این شبهای عزیز

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو

عزیزم برا منم دعا کن که به هم زودتر برسیم

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

سلام 

انشالله همتون به خواسته های دلتون برسین

برای همتون دعا میکنم حتما

لطفا شمام بین دعاهاتون برای منم دعا کنید که امسال پزشکی بیارم:) 

چون تنها شانسیه که دارم... 

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)
استارتر اگردل تون خواست اگر خواستین میشه برای حاجت من م دعاکنی!!میشه دعاکنین ماهم تابرج۳سال۱۴۰۳ یعنی ...

انشالله پای تک تکشون امضای خدا باشه

برات حتما دعا میکنم گل🙂🌸

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)
سلام  انشالله همتون به خواسته های دلتون برسین برای همتون دعا میکنم حتما لطفا شمام بین دعاهات ...

شماهم دکتر بشین به حق پنج تن

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
2706