2737
2734
عنوان

مراسم نشون

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 22 پست
نه‌ با هم میگیریم نامزدی مال شناخته اگه با طرف تفاهم داشته باشیم عقد میکنیم نداشته باشیم تو همون نام ...

فهمیدم😁 ولی خیلیا رو دیدم مثلا دوسال سه سال عقدن 

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱
فهمیدم😁 ولی خیلیا رو دیدم مثلا دوسال سه سال عقدن 

آره منم دیدم نامزدی جدا، عقد جدا، عروسی جدا 

دوست خودم همینجوری بود یک سال نامزدی، 5 سال عقد، بعدش رضایت دادن عروسی بگیرن تا 3 سالم بچه دار نشد هنوز میگفت باید ببینم اخلاقش چجوریه یه وقت تغییر نکنه 

آخه لعنتی طرفو 9 ساله میشناسی چیش میخواد تغییر کنه 🤣

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آره منم دیدم نامزدی جدا، عقد جدا، عروسی جدا  دوست خودم همینجوری بود یک سال نامزدی، 5 سال عقد، ...

اوووو ماشالا😂😂 به ایشون میگن مادر مسئولیت پذیر

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱
2742
اوووو ماشالا😂😂 به ایشون میگن مادر مسئولیت پذیر

این یکی از اونور بوم مسئولیت افتاده 😂

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
این یکی از اونور بوم مسئولیت افتاده 😂

دقیقا😂😂

2738