2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مانتو و شلوار و زیرش سه تیکه گرفتم 2 تومن  

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
2742
والا من 17سال بدون شلوار بمونم 1700نمیدم به یه شلوار

منم همینطور😂😂😂

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
مبارکه عشقم ب گرونی ارزونیش فکرنکن  به این فکرکن چق براحال خوب خودت هزینه میکنی  چقدر خو ...

افرین بنظرم ادم هرچی حالشو خوب کنه باید بخره منم زیاد توجه به قیمت نمیکنم هرچی حس خوب بهم بده میخرم

2740
افرین بنظرم ادم هرچی حالشو خوب کنه باید بخره منم زیاد توجه به قیمت نمیکنم هرچی حس خوب بهم بده میخرم

👌👏👏

هه ر بژی کورد❤️  اگر درد را احساس کرده ای زنده ای؛ اما اگر درد دیگران را احساس کردی انسانی

هر شلواری یک مترو ۲۰ سانت پارچه میبره حتما قیمت پارچه شلوارتون خیلی بالاست که تمام شدش ۱۷۰۰ دراومده

مبارکت باشه

منم خیلی وقتا چیزایی که بقول دوستمون حالمو خوب میکنه ولی قیمتش بالاست رو میخرم

قوز کن.این دنیا ارزش ندارد،۸ لیوان آب هم نخوردی،نخوردی
کرده تو پاچت عزیزم مگه طلاعه۱۷٠٠؟ کلا دلگشا همهههه مغازه هاش گرونن پاساژ رضا خیلی بهتره

نه عزیزم قبل عید همین شلوار دختر دایی هام ۱۴۰۰خریده بودن جنسش ترک هست همه قیمتی بود کل پاساژ گشتم جنسش خیییلی فرق میکنه

2706