2737
2739
عنوان

چرا وقتی روزه میگیرم اینجوریم؟کسی مثل منه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هم کم خونی هم عفونت داری  سحری سبک بخور بعدش خرما له کن با هر سویقی قاطی کن ، خمیر شد ، دایره ...

مرسی گلم بزار خرما بگیرم وامتحان میکنم روی چشمم دعات میکنم انشاءالله به هرچی که بخای براحتی آب خوردن بهش برسی

اسید معدم میاد تا گلوم بالا

قرص معده نمیخوری؟؟

مامان من بعد سحری همیشه قرص معده امپرازول میخوره هم معدش اروم میشه هم از اسید معده جلوگیری میکنه چون اسید معده روزه رو باطل میکنه

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2731
قرص معده نمیخوری؟؟ مامان من بعد سحری همیشه قرص معده امپرازول میخوره هم معدش اروم میشه هم از اسید مع ...

این چند روزه مشکل معدم حاد تر شده دیشب دکتر بودم گفت باید آندوسکوپی بدی 

شربت دارم میخورم پروامپرازول هم دارم ولی چون گرسنه میکنه نمیخورم

2740

من قدیم روزه میگرفتم. اصلا بدون سحری هم می گرفتم زمین و زمانو به هم می رسوندم انقدر انرژی داشتم .

سحری غذای برنجی با یکم نون و هندونه و شربت ابلیمو و چایی همین تا شب فول بودم با انرژی اصلا هم گشنم نمی شد انگار خدا کمک میکرد ،ولی الان ی ناهار نخورم میمیرم ،ولی تو روزه فول ،از ی ادم که روزه نبود سر حال تر بودم .

ولی الان دیگه نمی گیرم 😅

نه باطل نمیکنه عزیزم

عه اونروز تو اینستا نوشته بود باطل میکنه حتما اشتباه‌نوشتن

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
من قدیم روزه میگرفتم. اصلا بدون سحری هم می گرفتم زمین و زمانو به هم می رسوندم انقدر انرژی داشتم . س ...

چرا نمیگیری این دیگه یه فضیلته گرسنه نمیشه لاقل این ۳روز قدر رو بگیر خیلییی ثواب داره

من قدیم روزه میگرفتم. اصلا بدون سحری هم می گرفتم زمین و زمانو به هم می رسوندم انقدر انرژی داشتم . س ...

مادرشوهر من کلا سحری نمیخوره میگه هروقت سحری میخورم نمیتونم روزه بگیرم مریض میشم 😂😂😂😂بجاش افطار غذای سبک میخوره مثل آش یا سوپ ولی مثلا شام رو دیرو مفصل میخوره .کلا سحری نمیخوره

اخه من خیلی آب میخورم ولی هیچی انشاءالله همیشه موفق وخوشبخت باشی

اب سریع دفع میشه.  باید خوراکی آبدار بخوری که بمونه

مثل کاهو و میوه.    یکبار دکتر گفت تو تلوزیون 

2706