2737
2739
عنوان

موقع خرید حلقه چطوری یک حلقه سنگین بردارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14298 بازدید | 368 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم سنگین برندار ،بعدا شاید شوهرت تو مشکلات چشمش به این حلقه باشه بگه بفروش 

عوضش یه چیز شیک و قشنگ و باب میل بردار که همیشه دستت باشه 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
👈❤️❤️❤️❤️❤️🤪

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

🥺☝️

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2742

حلقه رو یه چیز دخترونه و شیک برداری بهتره تا اون بزرگا

اگه میخوای خرج رو دستشون بذاری سرویس گرون تر بردار

بازم اگه خیلی میخوای حلقت گرون بشه حلقه جواهر بردار از یه جای معتبر که فاکتور درست حسابی بدن

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
حلقه ی دوماد زیاد گرون نمیشه و خب منم میخام یچیزی باشه ک ضایع نباشه سنگینه هم سنگین هم امروزی و بروز

اما همیشه حلقه دوماد گرون تره چون طلاش بیشتره و تو اگه حلقه ست بردارید و مال تو سنگین باشه برای دومادم سنگین میشه

2738
خداشاهده برای تولدم ی مانتو ارزون خرید تو نمیدونی منو قضاوت میکنی دختر از من ساده تر ندیدی جایی از م ...

حلقه برلیان بردار

فوق العاده خاص و شیکه وقیمتشم بالاااا

بگو چون حلقمه و تا اخر عمر میخوام داشته باشمش دلم میخواد نگینش اصل باشع و یه چیز موندگار

فقط واژه ی گول بزنم جالب نیست

حتی تو خلوت خودتم بگم چون ارزشمندم میخوام یه چیز خاص بردارم

اصل حرفت واینکه میخوای ازروز اول به کم توقعیت عادت نکنن درسته ولی طرز بیانت اشتباه

او در بر و ایام به کام است...
به اندازه قیمت همون حلقه هم باید برای داماد حلقه بگیرید

شاید اونو تونستم راضی کنم سبک‌تر برداره و ارزونتر

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
جواهری سنگینه؟ پس ازهمون برمیدارم  

جواهر گرونه 

نگین برلیان برداری بستگی به گرمش داره 

50/60 تومن شروع میشه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🥺☝️

👈❤️🌷🌷🌷✋🤣🤣🤣

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
به نظرم هنوز سنت به ازدواج نرسیده که بخوای به خرید حلقه فکر کنی

مشخصه عقلش كامل نيست ميخوان شوهرش بدن

چقدر هم بِكَنه

اين واسه حافه از الان اينجور ميكنه ببين بعدا سر ارث و ميراث چه كنه😂

طفلي دلم واسه دوماد سوخت

🫠
2706