2733
2739
عنوان

موقع خرید حلقه چطوری یک حلقه سنگین بردارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14298 بازدید | 368 پست
سلام به روی ماه تون ... خب خجالت را باید بذارید کنار... زنگ زدن کاری نداره ...یه احوالپرسی معمولی ...

زندگی من خیلی شبیه زندگی شماست بخاطر همین هروقت اعتماد به نفسم بیاد پایین میام تاپیکای شمارو میخونم چون بنظرم خیلی دختر قوی هستید اما من وقتی حتی صحبت معمولی با مادر شوهرم میکنم هول میشم و یهو راستش یه حرف بی ربط میزنم یا کلا سوتی میدم یا نمیدونم چی بگم اصلا نمیتونم صحبت کنم باهاش

بخدا اونا اومدن انگار جنس بخرن خرج عروس باید بیشترازینا بکنن باباش خسیسه خب

عزیزم نامزدی برا اشناییه اگه میبینی خسیسن احترامت نمیکنن بهت اهمیت نمیدن باید جدا بشی نه اینکه حلقه سنگین بخری این مشکلی رو حل نمیکنه

حالا بالفرض حلقه تو بشه بیست میلیون حلقه اقای داماد پونزده میلیون تو این مابه التفاوت رو برد میدونی!!!

طلا برای مرد به چشم پس اندازه بعد زینت زن لازمش شد میفروشه 

بجای این کارا ببین اگه خوب نیست خسیسه بدردت نمیخوره نزار کار از کار بگذره اگه ادم خوبی مرد خوبی نباشه خودت حاضر میشی هرچی داری و نداری بزاری فقط از خونش بری 

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۲ سالمه . چرا بچه ؟ بخدا اونطوری ک میخاستم خرج من نکردن 

انتظارت از خرج چیه؟؟

بعدم از باباش طلبکاری؟ وظیفه شوهرته برات خرج کنه ن خانوادش... که هی عروس عروس میکنی 

به خدا قرار نیس کل دسترنج زندگیشونو به پا عروس و داماد بریزن. 

کاش یاد بگیریم توقعی از کسی نداشته باشیم. 

خودتو از الان از چشمشون ننداز 

حلقه رو چیزی ک واقعا سلیقته بردار.

تو نی نی سایت عروسا همه: آرومن ولی مادر شوهرشون جنگی و پرخاشگر😑 از خانواده شوهرشون سرن😐 مجردی پرنسس بودن و خدمتکار داشتن ولی تو خونه شوهر دارن کلفتی میکنن😳همیشه هم احترام خانواده شوهرو داشتن ولی اونا بی دلیل بی احترامی میکنن😵‍💫 انتظار دارن شوهرشون اسمی از خانوادش نیاره🤨 اگه از خانواده شوهرشون کسی  بخواد بیاد خونشون کلی جبهه میگیرن و تاپیک میزنن که چیکار کنم زودتر برگرده خونش و .... و عجیب تر نظراتیه که بقیه میدن🫠 به خصوص اینکه میگن اگه اومدن کم محلی کن😳 برو تو اتاق نیا بیرون خودتو بزن به خواب🤐 برو حمام طولانیش کن تا پاشه بره🙄 اصلا چه معنی داره بخوان بیان خونتون؟!🫨 حالا اگه خانواده خودشون باشن: عزیزم مادرته حق داره بیاد/ خواهرته باید بیاد خونت/ اگه شوهرت ناراحت شد که میخوان بیان محلش نده وظیفشه😒 بابا بس کنید این کارا رو از خانواده شوهر هیولا نسازین🙃 درسته بعضیا واقعا احترام حالیشون نیس ولی درصد کمی دارن😊 همونقدر که خانواده شما حق دارن بیان خونتون و شما رو ببینن یا با بچتون سرگرم شن خانواده شوهرتون هم حق دارن🤗 اگه پدر و مادر شما زحمت کشیدن براتون پدر و مادر همسرتون هم زحمت کشیدن براش😇 همونقدر که خواهر و برادر شما، شمارو دوست دارن و مشتاق دیدارتون هستن؛ همونقدر خواهر و برادر همسرتون، دوسش دارن و دلشون میخواد برادرشونو ببینن😍 یه طرفه به قاضی نرین😉 خانواده شوهر غول نیستن اونا هم آدمن و حق دارن از محبت پسرشون برخوردار باشن❤️در ضمن اونایی که درمورد اسمم پرسیدین که چرا دو تا اسم مختلف میگم نیلا اسم مستعارمه و تو شناسنامه ی چیز دیگس ولی چون نیلا رو بیشتر دوس دارم اونو به کار میبرم/ 
2728
این چ حرفیه خواهر چرا زود قضاوت میکنی اول بپرس حتما ی دلیلی داشته ک‌میخام اینکارو کنم نامزدم تنها رف ...

خو کات کن 

بهم بزن

راهش این چیزا ک میگی نیس

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
۲۲ سالمه . چرا بچه ؟ بخدا اونطوری ک میخاستم خرج من نکردن 

اگه تو نامزدی خرجت نکرده پس چه انتظاری داری که یهو بیاد حلقه عقد رو برات سنگین برداره.....اگه خودش خرج میکرد شانس بیشتری داشتی تا اینکه بنظر میاد پدرو مادرش میخان طلا برات بگیرن.....اگه خرج خیلی زیادی هم برات نکرده به این فکر کن که پول جمع کرده برای مراسم و وسایل زندگیتون  بنده خدا

درخت از ریشه آب میخوره آدم از ذاتش
حلقه قشنگ و سنگینم هست از اونا بردار

مخام برم طلافروشی ولی نمیدونم چ مدلی چون میگم بریم یوخ منو ببره سمت حلقه های ظریف و نازک ی عکسی چیزی میدی ازون مدل سنگین ک‌منظورته اونجا رفتم تو ذهنم باشه سریع یدونه سنگین بردارم بگم همینو میخام

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
2740
این چ حرفیه خواهر چرا زود قضاوت میکنی اول بپرس حتما ی دلیلی داشته ک‌میخام اینکارو کنم نامزدم تنها رف ...

خوب چرا میخوای ادامه بدی اگه دلیلات واقعا منطقیه ؟

فک کردی بری تو زندگی مشترک درست میشه ؟

نامزدت گناه داره.تو این گرونیا.فردا روز عروسی کردید میخوای با این بیچاره چیکار کنی.زندگی باید با تفا ...

خب نامزدم زرنگه ماشالله بخدا رفته بود مسافرت عشق و حال با دوستاش هرروز رستوران هر شب کافه فک میکنی برا من سوغات چی اوورد؟ ی هودی ارزون ک مطمعنم رفته کلی گشته ارزونترینشو خریده اوورده ب دلم اومد تو باشی چیکار میکنی حالا منم میخام غیر مستقیم ی حلقه بردارم ک سنگین باشه 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

مردها سلیقه ندارن......برای لباس زن مخصوصا ....میرن گل گلی و بدرد نخور میخرن....تقصیر نداره بابا😅😅😅😅

بنظرم هنوز سنتون برای ازدواج خیلی کمه مخصوصا سن عقلی ببخشیدا اما واقعا همینطوره

چی بگم بخدا شاید ت هم بودی جای من همین کارو میکردی زود قضاوتم کردی دختر از من ساده تر جایی پیدا نمیکنی

خب نامزدم زرنگه ماشالله بخدا رفته بود مسافرت عشق و حال با دوستاش هرروز رستوران هر شب کافه فک میکنی ب ...

بجای لجبازی ....بهش بگو که انتظار بیشتری داشتی و دلت میخاست لباست رو با افتخار به همه نشون بدی .....بدار خودش خجالت بکشه نه که سر لج‌بندازیش

2706