2733
2739
عنوان

موقع خرید حلقه چطوری یک حلقه سنگین بردارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14298 بازدید | 368 پست
طمع کاری سن و سال نداره

آره اینم هست 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

چطوری گولشون بزنی😐 اگه میخای کلاه سرشون بذاری همین الان بکش عقب بذار بره یکی رو پیدا کن خوشبخت بشه

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
خب حلقه ی آقا ک زیاد سنگین نمیتونه باشه هرچقدم تلاش کنه ولی من میخام حلقم سنگین باشه

حلقه طلا سفید بر میداره.....فکر کردی اونا سیاست ندارند😐🤨

درخت از ریشه آب میخوره آدم از ذاتش
2738
خب حلقه ی آقا ک زیاد سنگین نمیتونه باشه هرچقدم تلاش کنه ولی من میخام حلقم سنگین باشه

عزیزم اگ شوهرت خسیس باشه که تکلیف مشخصه اینو سنگین برداری بقیه چیزا و کل زندگی رو چیکار کنی .اگ هم دست دل باز باشه در حد توانش هزینه می‌کنه .نیاز به حرص خوردن و نقشه نیست 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
بیماری؟خو یچی بردار شیک باشه دستت کنی

خب یچی باشه بنسب این ظریف مریفا سنگینتر باشه آخه الان این ظریفا مده ک گرون نیس اصلا. یچیزی بردارم اول کاری بفهمن من آدم کم خرجی نیستم 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

بنظرم حلقه باید سبک و راحت باشه چون قراره همیشه بپوشم انگشتم اذیت نشه 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
من که دنبال سبک ترین حلقه بودم چون از طلای سنگین خوشم نمیاد...  سلیقه ایه دیگه هستن حلقه ه ...

اصلا طلا بایر ظریف باشه 

بخصوص توی سن جوونی که دختر جوون ظریف تره 

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
حلقه طلا سفید بر میداره.....فکر کردی اونا سیاست ندارند😐🤨

مگه حلقه طلا سفید با زرد فرق میکنه؟

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
2706