2733
2734
عنوان

موقع خرید حلقه چطوری یک حلقه سنگین بردارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14298 بازدید | 368 پست
خب پولش بیشتره

اخه اول کارپامیشی میری سنگین میخری صددرصدمیفهمن عزیزم آسته آسته بعد ازدواجم میتونی طلابگیذی

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

خدا عاقبت این زندگیو بخیر کنه با این شروع طوفانی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حلقه ک جفته سنگین برداری مال دامادم سنگین میشه دیگه خودت باید بپردازی

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2742
از الان ت فکر چیا هستی  گول بزنم چیه  خوب هر اندازه برا تو خرید کنند ، همون اندازه هم شم ...

خب حلقه ی آقا ک زیاد سنگین نمیتونه باشه هرچقدم تلاش کنه ولی من میخام حلقم سنگین باشه

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
2740
چ مدلیه میشه بگی یا عکس بدی

دختر خوب هم اندازه  حلقه خودت باید برای اونم بگیری وگرنه شوهرت هیچی ....مادر شوهر و خواهر شوهر از متلک بیچاره ات میکنن....مجبوری مگ😐

درخت از ریشه آب میخوره آدم از ذاتش
چن سالته؟ خیلی بچه ای برای ازدواج

اره دقیقا معلومه

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
خب پولش بیشتره

عزیزم حلقه میخوای برای نشون کردن تو از هرچی خوشت اومد بردار مگه باید خیلی گرون باشه این چه تفکری هست داری آخه. اگر با اون آقا ازدواج کنی بعد هرچی دار و نداره مال توعه هرچی خواستی میتونی بخری .اگر هم سنگین برداری و بهم بخوره ازدواجتون باید خلقه رو پس بدی در اون صورت چه سنگین چه سبک هیچیش ب تو نمیرسه .عقده ای بازی در نیار و خانومانه رفتار کن و هرچی دوس داشتی بردار

#انسانیت

بیماری؟؟؟

شما سنگین برداری بایر برای شوهرتم سنگین بخری حلقه عقد 

در ضمن حلقه عقد و نشون چیزی نیست بگی بعدا عوض میکنم 

سنت کمه حالا تا برسی به سن میانسالی وقت زیاد هست باید با ی انگشتر ضمخت و پیر زنانه سر کنی 

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓

من که دنبال سبک ترین حلقه بودم چون از طلای سنگین خوشم نمیاد... 

سلیقه ایه دیگه

هستن حلقه های ک مناسب سنت باشن ولی سنگین باشن

یا میتونی جواهر برداری 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
خو چه کاریه از همین اول میخوای نسبت به خودت بد بینشون کنی.

ن مثلا یجوری رفتار کنم ک نفهمن انگاری پسندم همین حلقه هاست

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
2706