2733
2739
عنوان

نظرتون در مورد همچین مردی چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 22 پست
الان چند سال میگزره ولی تو دل من مونده 

الان اخلاقش چجوریه؟؟؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فکر میکنه خیلی خوبه خوبیاییم داره ولی زره ای محبت بلد نیست 

ببین بعضی مردا واقعا بلد نیستن محبت کردن رو

من بابام واقعااااا مامانمو دوست داره ولی حرف زدنشو بلذ نیس🥲

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ببین بعضی مردا واقعا بلد نیستن محبت کردن رو من بابام واقعااااا مامانمو دوست داره ولی حرف زدنشو بلذ ...

چه دوست داشتنی فرش ننش براش مهمتر بوده روز اول این بوده الان ده سال میگزره من تعریف میکنم اصلا جدی نمیگیره کی اخه فردای عروسی زنشو ول میکنه میره تو حیاط فرش بشوره بعد مادر شوهرم میگفت فرار کردی فرشارو انقدر تمیز شستیم

2728
میدونی چی عذابم میده بعد ده سال متوجه اشتباهش نده 

از طلاق متنفرم ولی ادامه دادن با کسی که معذرت میخوام اینو میگم ولی عوضیه اشتباه

داری وقتتو زندگیت هدر میدی برای یه آدم بی ارزش

فقط 44 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تیکر بارداری نیست]خدایاشکرت💚🌱یاحیدرکرار🌱💚🇮🇷💚 میشه با قلب مهربونت برای بابام دعا کنی؟ حالش خوب بشه🤲😭ان شاءالله همیشه در کنار خانوادتون خوش باشید تن همتون سلامت و دلتون خوش باشه🤲ملّتی که تاریخ خود را نداند، محکوم به تکرار آن خواهد بود... 
2740