2737
2739
عنوان

می‌خوام برم میت غسل بدم😭🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 6793 بازدید | 201 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گردن غسال نیست،تهران که انقدر بهشت زهرا شلوغه که پنج دقیقه ای میشورن میدن بیرون، ریموو ناخن ادم زنده ...

تهرآن که حتی خانواده درجه یک رو هم دیگه راه نمیدن و کلا شستشو مکانیزه شده.‌‌ این خانم کجاست و چطوری اجازه میدن الله و اعلم

2742
من یکبار روح از بدنم جدا شده بعد یه سری اتفاقات پیش اومد الان باید اینکارو انجام بدم چون کشش پیدا کر ...

یا ابل الفضل ×۲🫤

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
من یکبار روح از بدنم جدا شده بعد یه سری اتفاقات پیش اومد الان باید اینکارو انجام بدم چون کشش پیدا کر ...

توضیح بیشتر نمیدی ؟چه اتفاقاتی برات افتاد

کاش گاهی نگاهی بکنی مهدی زهرا(س)
اسی چرا جواب ندادی درمورد غسل میت توضیح بده که چطوریه؟

عزیزم من توضیح میدم اسی خودش گفت که می‌ره یاد بگیره فردا 

میت ۳ بار یک بار با آب و سدر یک بار با آب و کافور یک بار با آب خالص غسل داده میشه 

اول سر و گردن میت رو میشوریم گوشه های چشم و اینا که آب همه جا برسه بعد سمت راست و بعد سمت چپ باید حواست باشه آب کامل برسه بعد داخل بینی گوش دهان پنبه میزاریم چون میت خون ریزی می‌کنه یهو و کفن نجس میشع

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
2738
به گردن غسابه نمیمونه چرا الکی میگید ؟؟؟ خود میت میخاست انجام نده چه ربطی داره 

بقول همین صاحب غسال خونه می‌گفت بعضی ها خودشونو موظف میدونن که میت با غسل کامل و تمیز دفن بشه والا من اطلاعی ندارم تازه فردا می‌خوام وارد اینکار بشم نمیدونم درست 

«‌ترجیح میـבهم بـہ ذوقِ خویش בیوانـہ باشم تا بـہ میلِ בیگران عاقل...»
تهرآن که حتی خانواده درجه یک رو هم دیگه راه نمیدن و کلا شستشو مکانیزه شده.‌‌ این خانم کجاست و چطوری ...

گلم منم تهرانم بهشت زهرا تعداد میت زیاده و بیشتر میت های تهران اونجا میرن واسه همین هست ولی جاهای کوچیک و شهرستان ها کامل و دقیق غسل میدن 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
عزیزم من توضیح میدم اسی خودش گفت که می‌ره یاد بگیره فردا  میت ۳ بار یک بار با آب و سدر یک بار ...

وای بمیرم براعموی جوونم یادش افتادم اونوقت که صدامون زدن بریم تحویلش بگیریم

لطفا براش صلوات بفرستین😪😪😪😪

حق باشماست
جون خودت آدما میان پیشت اون چیزی که به ناخن مرده میزنی به دست ما زنده ها نزنیاااا وای مسخره نمیکنم ...

من یکسال بدلیل اتفاقی که برام افتاده نمیتونم تمرکز کنم و کار کنم چون حوصلشو ندارم الان یکسال کااشت برای کسی نمی‌زنم عزیزم 

«‌ترجیح میـבهم بـہ ذوقِ خویش בیوانـہ باشم تا بـہ میلِ בیگران عاقل...»
عزیزم من توضیح میدم اسی خودش گفت که می‌ره یاد بگیره فردا  میت ۳ بار یک بار با آب و سدر یک بار ...

اها مرسی عزیزم که جواب دادی شماخودت انجام دادی تا حالا.

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
2706