2733
2739
عنوان

می‌خوام برم میت غسل بدم😭🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 6793 بازدید | 201 پست
اتفاقا اصلا به گردن اون غسال نیست و غسالها هم انجام نمیدن چون اسیب زدن به جسم میت خودش گناهه و کندن ...

نه در صورتی که خانواده ی میت راضی باشن،کسیو که اینکارو بلده میارنو بدون اینکه هیچ آسیبی به ناخن برسه،اینکارو انجام میدن

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋💙
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
باز تاپیک هدفمند! 

نتیجه

کاشت نکککن

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

خدا خیرت بده 🌷🌷

و بازهم معضل کاشت ناخن که خانما رو تا تو قبرم ول نمیکنه

نکارید توروخدا

بچه ها به کانال تابلوهای دکوراتیو من تو ایتا سر بزنید    🌸 گالری نگار 🌸      negarartgallery                                             https://eitaa.com/negarartgallery                                                                                                                                                                            گناه دیگران(هرچند بزرگ)،مجوز گناه ما(هرچند کوچک) نیست... 
2738
به گردن غسابه نمیمونه چرا الکی میگید ؟؟؟ خود میت میخاست انجام نده چه ربطی داره 

نه دیگه غساله باید غسل درست براش انجام بده تاپاک بره زیر خاک دیگه باناخن که نمیشه وظیفه غساله هست هرمانعی رابرطرف کنه

حق باشماست
ایکاش این ناخن کاشتن کلاازمد می افتاد بچه بودیم می رفتیم باغ برمی داشتیم گلهارااندازه ناخنمون میچید ...

انگار خمیره

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
اتفاقا اصلا به گردن اون غسال نیست و غسالها هم انجام نمیدن چون اسیب زدن به جسم میت خودش گناهه و کندن ...

من نمی‌دونستم تازه فهمیدم خودمم ناخن دارم اما اینکارو خیلی دوسدارم حس میکنم روحم آرامش پیدا می‌کنه اگه میت بشورم

«‌ترجیح میـבهم بـہ ذوقِ خویش בیوانـہ باشم تا بـہ میلِ בیگران عاقل...»
2706