2737
2739
عنوان

یه سوال که خجالت کشیدم توی عنوان بنویسم. خانمهای متاهل میشه بیایید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 45 پست
چرا همههههه تاپیکات در مورد رابطه هس عجیب نیس عایا

منم شک کردم😑

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاثیر داره ولی همه ماجرا نیست. گاهی خودشون میخوان بدون هیچ چیز

به نظرتون ممکنه این آقا خیلی ایده آل گرا باشه؟ البته اینم بگم مادر و خواهراشون در قرطی ترین حالت ممکن لباس میپوشن

نه خودش میاد 

به نظر من مونده به تمیزی 

اگه ادم تمیز باشه ارایش ولباس لختی هم نپوشه شوهرش اگه دوسش داشته باشه قطعا میاد

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
2742
مردها گاومیش هستند این چیزها حالیشون نیست. توی هر بیشه‌ای سر می‌کنند.

مردا کلا اصلا ب لباس اینا اونقدر توجه نمیکنن 

داداش کوچولوشون در هر صورت بلند میشه 

اون مردی هن ک اسی میگه سرده کلا  

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
2740
ازدواجشون سنتی بود. عاشقانه نبود

همینه دیگه

واسه همین میگم ازدواج سنتی نکنید خودتون بدبخت نکنین شما لایق عشق هستین نه که صرفا واسه شوهر کردن برین زیر سقف با کسی که هیچ حسی بهتون نداشته

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

فکر نمیکنم خیلی ربطـی داشته باشه. 

لباس پوشیـدن و آرایــش و... ام دو هفته ای یبار نهایت هفته ای یبار می تونــه باشـه.آدم دلقک ک نیست هر شب هر شب بـزک دوزک راه بندازـه.

به نظرتون ممکنه این آقا خیلی ایده آل گرا باشه؟ البته اینم بگم مادر و خواهراشون در قرطی ترین حالت ممک ...

اون کلا دنبال بهانس و زنشو دوسنداره وگرنه طرف زنشو بخواد اونو به هرشکلی میپذیره

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
فکر نمیکنم خیلی ربطـی داشته باشه.  لباس پوشیـدن و آرایــش و... ام دو هفته ای یبار نهایت هفته ا ...

این آقا کلا حرفش اینه که همه ی مردا همینن و باید زن موجبات تحریک شون رو فراهم کنه با عشوه و ناز و ادا و لباس خاص.

وگرنه من با سر و وضع عادی خانمم نمیتونم.

دختره میگه من رفتم چند مدل لباس زیر و لباس خونه شیک خریدم گفتم شاید بخاطر اینا سمت من نمیاد اما همسر ...

احتمالا سرد مزاجه و اینا بهانه شه

بچه ها به کانال تابلوهای دکوراتیو من تو ایتا سر بزنید    🌸 گالری نگار 🌸      negarartgallery                                             https://eitaa.com/negarartgallery                                                                                                                                                                            گناه دیگران(هرچند بزرگ)،مجوز گناه ما(هرچند کوچک) نیست... 
2706