2733
2739

بچه‌ها سلام

من خیلی دچار وسواس توی گرفتن فا*ل حافظ شدم

یه مشکلی دارم که براش نهایت توسلم‌ به اهل بیت رو کردم ولی روزی شاید بیست سی بار تفال میزنم به حافظ

اینطوری که قبلش با کلی التماس به چند نفر از معصومین متوسل میشم و ازشون میخوام توی شعر حافظ بهم نشون بدن که قراره چه اتفاقی بیفته

ولی خب خیلی پیش میاد که اصلا اونچیزی که خیلی خوب باشه نمیاد 

حتی چند بار اومد که به مقصودت نمیرسی و این حرفا

خب من واقعا دارم ناامید میشم

برای افطار امام حسن خیلی نذر کردم گفتم ایشون کریم اهل بیته جوابمو میده

ولی شب ولادتشون کلی تفال زدم به دیوان حافظ به این نیت که عیدی‌مو از ایشون بگیرم 

اما اصلا چیزای جالبی نیومد

امیدوارم مسخره‌م نکنید 

این‌قدر توی شرایط به هم ریخته و بیچاره‌ای هستم که تنها چیزی که بهش پناه میبرم برای فهمیدن آینده حافظه

شما میگید چیکار کنم؟ به توسلی که کردم به اهل بیت امیدوار باشم و مطمئن باشم که جوابمو میگیرم یا اینکه اکتفا کنم به حافظ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکار کنم عزیزم؟ 😞

بگو ف ال همش دروغه 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2728
مطمئنی؟ پس چجوری بفهمم قراره چی پیش بیاد نشونه‌ای چیزی...

من یه خواب دیدم 

سه تا ف. ال گرفتم همش معنی بد میداد

کلا عصبی شده بودم نگران دیگه بهش فکر نکردم همه چیز درست شد

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

بابا نکن بخدا من پیش یکی فا ل گرفتم مریضیمو از قبل بهم گفت ی سری چیزای دیگم گفت واقعا ترسناکه بنظرم بعضی‌وقتا ادم از چیزی خبر نداشته باشه بهتره 

فا ل حافط و اینام ک کلا الکیه از نظر من بدتر حالتو خراب میکنه هربار ی چیز درمیاد