2733
2739
عنوان

آیا ازدواج خوب به خوشگلی بستگی داره ؟ 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2190 بازدید | 136 پست
من ی دوست خیلیییی خوشگل داشتم وضع مالی پایین . زندگی خوبی نداشت یبار طلاق گرفت دوبارع ازدواج کرد.... ...

درسته خانواده هم مهمه ولی من فک میکنم به زرنگ بودن دختر بستگی داره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از چه لحاظ قسمته !؟ یعنی شانسه؟

ببین آدمایی که سر راهت قرار میگیرن شاید تصادفی باشه ولی درنهایت اون یه نفر که قراره برای تو باشه تقدیره هرکاری کنی نمیتونی تغییر بدی

کاربری دست دونفره
2728

نه فقطوفقط شانس من چندنفرومیشناسم خوشگل بونوشانس نداشتن زشت بودنوباکلی نقض دماغ بزرگ وقدخیلی کوتاهو...شانس زیادی داشتن تاه شوهرشونم خیلی خیلی قشنگترازخودشون 

💜💚انسان بودن زیاد سخت نیست کافیست مهربانی کنی زبانت که نیش نداشته باشد و کسی را نرنجاند وقتی برای همه خیر بخواهی همین انسانیت است💚💜
قیافه رو که میشه درست کرد. بینی رو عمل کن. ابروهات رو خوشگل کن. لنز بزار آرایش کن. برای جوش های ...

فقط صورتم لاغره ،همه اینا اوکیه ،قسمت لپام یه کوچولو فرو رفته 😔میگم فیلر بزنم بعد میگم خب میخوای طرفو گول بزنی !؟  یه کوچولو بعد از کاتم هم به تیپم نمیرسم 

ایشالا ایشالا 😂😂😂 

بخدا این حرفو بایدقاب بگیری😂

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2740
😂😂 توکل به خدا ،امسال چنان تیپی بزنم 😁 که خواستگارا از درو دیوار بیان بالا ،زرنگ میشیم ماهم 😁

خواهر منم زیاد تیپ میزنم جز ۵ تا نیومده😂واقعا به قسمت بستگی داره 

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 
 منم حوصله ندارم شوهر اخلاق بچه ای نصیبم شه، خدایا شوهر آدم نصیبمون کن نه بچه😂همه بگن امیین

آمیییییین 😂🙏🤍 خدایا ممنون بابت توجه به این کامنت 🌹💝🫂 برسون به ما 

چون فقط به خاطر خوشگلی میرن طرفش؟

دقیقا.وقتی خوشگل باشی فقط خوشگل پسند ها می‌آیند سراغت.زندگی هم خوشگلی نیست.بعد مدتی عادی میشه تازه میفهمند رفتاراشون چقدر همدیگر را عذاب میده.اوتوقت از چشم هم می‌گفتند.شکست درهایش و باز میکنه

2706