2737
2734
من یه زمانی فیلم بردار و عکاس بودم این نظر من فیلم عروساییی که لباس شب و سنگین پوشیدن بهتر بود تا او ...

تو محضر لباس شب پوشیده بودن؟

بنظر من کسی که تو محضر فقط عقد داره کت و شلوار 

حالا برای تالار و خونه لباس شب

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اتفاقا برای محضر کت و شلوار بهترین انتخابه  اگه تالار دارن که لباسهایی ک اسی میگه

همون محضرم عکس میگیره اتلیه میره فیلم برداری داره نمیشه که حالا چون سالن نگرفته عکس نداشته باشه

2728
آره دیگه ، البته فامیلای نزدیک میان محور از اونجا بقیه اقوام که دورترن میان تالار مگه شما اینطوری ن ...

نه

ما سفره عقد رو توی تالار داریم

همه میان تالار

یا اینکه کلا مجلس نمی‌گیریم فقط میریم محضر و بعدشم شام و تمام

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چی بگم راستش عقد فقط یه باره بودن عروس خانمای که با شما هم‌نظر بودن ولی دیدم پشیمونی شون بعد اتمام ک ...

اخه عروسی هم هست گلم 

من عقدم تو محضر کت و شلوار بود و برای جشن لباس شب 

نمیدونم شاید من حس بدی داشتم اون زمان ‌اما الانم راضیم از انتخابم 

اخه کت و شلوارم کار شده بود 

2738

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دوستان نی نی سایتی "بذار" نه "' بزار"'     وَرَهرام ( بهرام ) ؛ فرشتهء پیروزی             ساحل جواب سرزنش موج را نداد🌀گاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست                    سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به ارش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهورایی ام/زِ بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم👑

اگه جشن میگیری همون اولی 

اگه خودنونی تره دو تیکه 

دو تیکه سنگین تره 

اولی مجلسی شیک تر 

چند سالته اسی

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
نه خودمون یکه نیس ، جشنه دیگ  ۲۵عزیز

خوشبخت باشی 

منم تقریبا همسنتم دوس دارم به روزایی ک توش هستی برسم 

ولی اون چیزی ک تو فانتزیمه نمیاد سراغم

تو پارتنرت مرد رویاهاته ؟ 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
خوشبخت باشی  منم تقریبا همسنتم دوس دارم به روزایی ک توش هستی برسم  ولی اون چیزی ک تو فان ...

ممنون عزیزم 

انشالله بهترین عشق نصیبت میشه 

ما ۵سال بود عاشق هم دیگه بودیم ولی دوست نبودیم ، همسایمون بود ، از همون اوایل جوونیم تو ذهنم بود و یه جورایی شده بود مقیاس مرد رویاهام 

بله تاحدودی هست

ممنون عزیزم  انشالله بهترین عشق نصیبت میشه  ما ۵سال بود عاشق هم دیگه بودیم ولی دوست نبود ...

خب یعنی نمیدونست دوسش داشتی ؟

ارتباط نداشاید 

ولی نمیدونستید هم دیگه رو دوس دارید 

چقد خوب ک ب مرد رویات رسیدی 😍

خب یعنی نمیدونست دوسش داشتی ؟ ارتباط نداشاید  ولی نمیدونستید هم دیگه رو دوس دارید  چقد ...

دوتامون از اول همدیگه رو دوست داشتیم 

خودمم یه نشونه هایی ازش میدیدم ، تا اینکه چند ماه پیش اومدن خواستگاری

2706