2737
2734
عنوان

بنظر شما چیکار کنم بهتره

609 بازدید | 50 پست

سلام رفقا 

من و همسرم به شدت خجالتی هستیم 

دو سه ماهی هم میشه عقد کردیم و حدودا ۱۰ ماهه که محرمیم

اما تو این مدت تماس دست هامون فقط در حد سلام کردن بوده نه بیشتر 

مثل خواهر و برادر داریم زندگی میکنیم 😬😂🤦🏻‍♀️

بار ها موقع رد شدن از خیابون دیدم که اونم دوست داره دستمو بگیره اما حس میکنم خجالت میکشه

شایدم من زیادی رفتارم سرده نمی‌دونم 🤷🏻‍♀️

آخه ابراز علاقه هام فقط در حد پیامامونه حضوری اصلا نمیتونم 

خودمم خجالت میکشم تو ماشین نشستیم یا مثلا کنار هم راه میریم دستشو بگیرم 

همش میترسم نکنه زشت باشه تو خیابون یا یه جای عمومی 

یا نکنه یکی ببینه دلش بخواد اما زندگی خوبی نداشته باشه حسرت بخوره 

بی دلان را عیب کردم لاجرم بی دل شدم ✨♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیخوام نگرانت کنما...من یه نفرو میشناختم با یکی ازدواج کرد نگو پسره علایقش مثل دختراس و کششی به دختر نداره و این بنده خدا ۸ سال انگاری باخواهرش زندگی میکرده و آخرشم جدا شدن ...شاید شوهرت...😔

2740
نمیخوام نگرانت کنما...من یه نفرو میشناختم با یکی ازدواج کرد نگو پسره علایقش مثل دختراس و کششی به دخت ...

نه از اون لحاظ مطمئنم

تو دوران نامزدی امتحانش کردم 

فقط خیلی انسان خودداریه همسرم 😅🤦🏻‍♀️

😄😄

آخی عزیزم

چطور تحمل میکنه همسرت این حد از خجالتو

بابا خودت بپر تو بغلش

اینجوریم اصلا خوب نیستا

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
مگه به زور باهاش ازدواج کردی که اینجور حسی رو داری ؟

نههه 

اما من کلا الان تازه ورژن خیلی احساسیم در برابر شوهرمه 

کلا آدم احساسی و... نیستم 

چون شرایط زندگیم جوری بوده که بابام نبوده و همیشه خودم باید مواظب خودم می‌بودم برا همین دختر بشدت سر سخت و خشکی بودم و الان خیلی بهتر شدم 

مرسی که حرمت و حیا سرت میشه احسنت به خانوادت که درست تربیتت کردن عزیزم اما سردی زیادی خوب نیست باعث ...

این دیگه حرمت و حیا نیست چون زن و شوهرن 

بیش از حد خجالتی بودنه یا شایدم سردمزاجی

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
مرسی که حرمت و حیا سرت میشه احسنت به خانوادت که درست تربیتت کردن عزیزم اما سردی زیادی خوب نیست باعث ...

اسم کاربری و پروفایلتون بامزست 😂😁

2706