2733
2734
عنوان

یه جمله برای یه خیانتکار

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 46 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بگو کلاغ ک از باغ قهرکنه روزی ۱۰تا گردو ب نفع باغبونه من چیزی از دست ندادم چون ی خیانتکارو اززندگیم ...

این عالی بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2742
امیدوارم هیچوقت پشیمون نشی:) (باتوجه ب اینک ی روز ب خودش میاد و میبینه هیچکیو نداره حتی هر ز ع های ...

الان  نزدیک دوساله شوهرم هرزه رو ول نمیکنه حتی درصدی کم نشده آخه چی میگن بهم چقدر حرف دارن

ی روزی ی جایی وسط دخترا یادت میفته ک از چه چشای خوشگلی  افتادی 

یادت میفته ک ی روزی ی نفر چجوری دوست داشت 

یادت میفته ک چقدرر براش با ارزش بودی 

اما خیلی دیره 

اون موقع  با اینکه دورت شلوغه اما حس تنهایی خفت میکنه و اگه دنبالم بگردی میبینی ک با ی نفر دیگع به خوشبختیم ادامه میدم 

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2740
ما گذشتیم و‌گذشت آنچه تو با ما کردی  تو بمان با دیگران وای به حال دگران

خیلی خوشم اومد از جملت بیست بود لایک فراوان

همه این سختیام بخاطر اعتماد زیادی بود ک داشتم پشیمون نیستم ولی امیدوارم ناامید نشم 
خودمم به این فکر کردم

بگو حالا برو راحت  به خیانتات وهمخوابیات برس  امیدوارم هپاتیتی وایذی نشی برو دنبال همونایی که مثل خودت کثیفتن و لیاقتت همهموناهست نه منه پاک 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   

بهش بگو تو هیچ وقت خوشبخت نخواهی شد

چون یه روز به خودت میای و میبینی تنها شدی و دیگه کسیو نداری که تو سخت نرین شرایط کنارت بمونه و دستتو ول نکنه و اون روز دیگه برای پشیمونی خیلی دیره

و این واقعا یه حقیقته

مثل اینکه رژیم بگیری و وزنت مناسب باشه یا خوردن کیک شکلاتی

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
الان  نزدیک دوساله شوهرم هرزه رو ول نمیکنه حتی درصدی کم نشده آخه چی میگن بهم چقدر حرف دارن

دوسال؟ خاهر زجر کش میشه اون اصلا نگران نباش کارا خدا رو بسپر خودش ببین در حدی عین صگ ذلیل میشه ک تو تهش خودت میگی خدایا اینقدر نمیخواستم حقیر بشه با چشمای خودمممم دیدمممم 

خدایا کد7600
2706