2737
2739
عنوان

راهنمایی میخوام بخاطر رفتارم با مادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 62 پست

نه به اون شوری نه به این بی نمکی که قطع ارتباط کنید. در کمال احترام، رابطه رو متعادل با میزان علاقه ای که به شما دارن ایجاد کنید. اون همه کادو دادن هم لازم نیست. با حفظ احترام و شخصیت خودمون، با هرکی مثل خودش باید رفتار کرد 

مال من جوریه که همش دختراشو دعوت میکنه مارو عمرا ...بعد من هر مهمونی دعوت کنم بی دعوت با مهمونم میان .بعد هر شب میان خونم اگه غذام خوب باشه سریع میشینن میخورن..هندونه داشتم همشو خوردن اخر سر گفتن ما دیشب پنج تا ملون خوردیم😬

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
امان از تبعیض بین فرزندان!مطمئنا اون دنیا باید پاسخگو باشن ولی قطع رابطه نکن من کردم الان از بس میگن ...

اره قطع ارتباط خیلی بده مخصوصا تو عروسی و عزا 😔

با شوهرت منطقی صحبت کن بگو نریم و ایندچیزا اگه همسرت بهونه گیر نیست نه برو نه کادو بخر کسی مجبورت نکرده که عمه ی من شیش تا دختر داشت مامانم میگه پول نداشتیم ولی اینا ازدواج میکردن یکی یکی میومدن براشون قسطی کادو میخریدم ولی من سه تا دختر دارم فقط به یکیتون ی سینی داد به نظرم نه چیزی بده نه توقعه ای داشته باش

2740
سال اول ازدواج دیدم که توی اعیاد به عروسی جدید کادو میدن بقیه سال ها نه  توقعت زیاده چرا باید ...

نه رسمه که پسر ازدواج میکنه واسه خواهر و مادرش باید تو هر مناسبتی کادو بده.منم میگم سالی ۱۲ تا کادو میدم به ۳ تاشون حداقل به جبران اون یه تولدم یادشون باشه یه کادوی کوچیک بدن

عزیز دلم منم همین طوریم با این تفاوت که تازه ٨ ماهه اومدن سر زندگیم از الانم ارتباژم محدوده تازه برا ...

واسه منم حتی یک ریال خرج عروسی نکردن همشو خودمو همسرم کردیم

2706