2733
2734

بابام ماشین ثبت نام کرد به اسم من چون خودش ماشین اسمش ثبت بود مجبور شد ب اسم من ثبت نام کنه 

ی روز صبح از شهر خودمون حرکت کردیم بریم جلفا که من امضا بزنم. تقریبا ۴۰ دیقه راه بود ماه رمضون هم بود 

من روزه نمی گیرم چون قرص دارم 

ناشتا بودم از شهر  خارج نشده بودم گفتم دم افق کوروش نیگه دار خوراکی بخرم گشنم بود ی آب معدنی و ی آبمیوه و دوتا کیک و یدونه پفک خریدم شد ۶۵ هزارتومن 

۲شب پیش کوبید سرم ک انقد رفتی از پول من خرج کردی 

خیلی منت گذاشت سرم 😭

واقعا زیادی بود ۶۵ هزار؟ خیلی وقت بود خوراکی نخورده بودم دلم میخواست خب 

وقتایی ک دانشگاه دارم از۸صبح تا دم غروب بهم ۳۰ هزار تومن میده ک ۲۰ کرایه ماشینه . خب برا من ۱۰ هزار می مونه 

با ۱۰هزار چی بخرم ک سیر باشم اونم این همه ساعت اخه🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر من سه سال و نیمه صبحا یه آبمیوه و چوب شور بر میداره عصرا هم همین میشه حدود ۷۰

از بابات خرده نگیر ما قدیمیا هنوز تو فکر پفک ۵۰۰ تومنی هستیم

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

وا بخاطر ۶۵تومن😑😑

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2740

من بودم ماشین ک ب نامم درمیومد میفروختم پول اونارو میدادم و بقیشو نگهمیداشتم ب خودم

البته ب نام منم دراومدو دادم ب بابام ولی شیرینی خوبی داد بهم الانم خوشحالم بابت کارم

لعنت بهش

کاش بمیرن اینجور آدما 

نگین نداره 

کسی ندار باشه ماشین نمی‌نویسه 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2706