2737
2734
عنوان

خیلی دوست دارم لزدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید درمورد این موضوعات حرف بزنی قبل عقد ,

آخه حرفم بزنیم خیلیییی هاشون نمیان بگن که مثلا من غدای مونده نمی‌خورم یا اینطوریم اونطوریم 

قبل عقد خودشونو فرشته نشون میدن

من فقط قسمتای رمانتیکشو میخوام😁

خب قسمتای رمانتیک هم داره اما مسئولیتش سنگین تره 

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
2728
آخه حرفم بزنیم خیلیییی هاشون نمیان بگن که مثلا من غدای مونده نمی‌خورم یا اینطوریم اونطوریم  قب ...

اوهوم درسته ,دیگه یه مثالی هست که میگه ازدواج یه هندونه سربسته است ,تا قاچش نکنی داخلش مشخص نیست ولی ادما قابل تغییرم هستن ,مثلا شوهرخودم خیلی رفتارای بدش کم شدن یاخودم خیلی سعی کردم رفتارای بدمو کم کنم

2740
بیست عزیزم

الان خیلی زوده جان دلم به ازدواج فکر نکن اصلا 

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... همه منو تنهام میزارن 🙂 همه ها ، همه... شاید یه روز اونقدر قوی و مستقل شدم ، که دیگه برام مهم نبود کی رهام می‌کنه...💔