2733
2739

هرسال تولد یه شب مادرشوهرم و برادرشوهرمینارو دعوت میکنم یه شب هم مامانینا و خواهرمینا رو .هردو بار هم شام و کیک خوب و میوه 

امسال میخواستم این کارو نکنم خودمون ۴ تایی منو شوهرم و دوتا بچه هام تولد بگیریم ولی مادرشوهرم دیشب همش میگفت فلان روز تولد پارساست و ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعوت نکنم ناراحت میشن دعوت کنم هم واقعیتش اولا هزینه ها زیاده دوما مادرشوهرم خودش کلا مهمونی دادن رو دایورت کرده حتی عید دیدنی هم نیومده خونمون ولی خب انصافا برادرشوهرم هراز گاهی دعوت میکنه از اون خجالت میکشم

2728

کیک بخرببرخونه مادرشوهرت

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

من چند سال اول دعوت میکردم، بعد دیگه دعوت نکردم. کیک که گرفتم بردم خونه مادرشوهرم، گفتن بقیه می؟ گفتم هیچی!

تمام

بعد از اون حرفش دیگه خونه اونا هم نرفتم!

ایه 3 سوره حج.ایه 126 سوره اعراف... دوستان این ایات برای صبر و قضاوت نکردن هست!
2738
تولد نگیر ولی یه زمان دیگه دعوت کن برادر شوهرتو

برادرشوهرم طبقه پایین مادرشوهرم هست نمیشه باید باهم دعوت کنم مادرشوهرم مثلا بزرگتره هروقت رفتیم غذای مونده آورد گذاشت سر سفره والا

برادرشوهرم طبقه پایین مادرشوهرم هست نمیشه باید باهم دعوت کنم مادرشوهرم مثلا بزرگتره هروقت رفتیم غذای ...

چقد بدم میاد از این مادرشوهرهای خسیس که فقط برا دخترشون ارزش قائل میشن ، ما هم یکی از اینا داریم. منم بعد از بی ارزش کردنش دیگه خونش نرفتم برا شام و ناهار، نمی‌تونید با برادرشوهزتون جایی برید مثلا پیک نیک یا مسافرت که اونجا جبران کنید؟

چقد بدم میاد از این مادرشوهرهای خسیس که فقط برا دخترشون ارزش قائل میشن ، ما هم یکی از اینا داریم. من ...

نه اونا طبقه ی پایین مادرشوهرمینا میشینن و کاملا تحت سلطه مادرشوهرمن