2733
2734
شما شغلتون ظریفه با روحیه خانما سازگاره.ان شااله موفق باشید

بله گلم با روحیات خانم ها بهتر میخوره

ولی خیلی هم سنگین و سخت

شده

مرسی گلم شما هم موفق 

باشید

گلم

عزیزم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کاش منم برگردم ب اون دوران.هم دلم‌تنگ شده واسه بیکار بودن هم دلم‌نمیاد طعم شیرین مستقل بودنو از دست ...

من خودم راضی نیستم

چون قبلا انلاین شاپ لوازم ارایش داشتم 

یه زمانی عروسک دستبنداینا درست میکردم

ولی ا وقتی ک افسردگیم شدید شده حوصله خودمم ندارم دلم میخواد دوباره بازم مشغول ی کاری شم🥲🚬

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2728
بله راضی ام نه بنظرم زن بایییید مستقل و در اجتماع باشه الان دیگه صد سال قبل نیست که زن ها بشینن گوشه ...

کم‌پیش میاد کسی از شغلش راضی باشه...ان شالله موفق باشید.اگه دوست داری شغلتو بگو

خدایا در هر لحظه و مکان شکرت❤

اره راضیم خیلی هم راضیم البته اینکه سرکار هم نمیرم بی تاثیر نیست دوست ندارم برم سرکار😑

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2740

سرپرست فروشگاه اینترنتی یه شرکت بازرگانی هستم ...مزایاش این هستش که:

کارم را خیلی دوست دارم و باعث شده شکوفاتر بشه استعدادهام و این حس و حال را واقعا نمیتونم با چیزی عوض کنم...

ینکه حقوق به موقع میدن هم خوبه ...

محیط کارم و مدیریت عامل را هم دوست دارم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
اره راضیم خیلی هم راضیم البته اینکه سرکار هم نمیرم بی تاثیر نیست دوست ندارم برم سرکار😑

همین که حس خوب از شرایطتت داری عالیه.من نه میتونم بیکار بمونم نه تحمل سروکله زدن با مردمو دارم.

سرپرست فروشگاه اینترنتی یه شرکت بازرگانی هستم ...مزایاش این هستش که: کارم را خیلی دوست دارم و باعث ...

پس ارتباط رو در رو با مردم نداری.این خیلی خوبه.

خیلی خوبه.اگه دوست داری بگو شغلتو

تو بیو نوشتم 

هم دفتر حقوقی داریم و هم شرکت طراحی و مهندسی 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706