2733
2734
عنوان

فرض کن خدا کامنتای این تاپیک و میخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 141 پست
ترا به اون خداییت ظلم دیگه بسه دخترمو خوب کن  

الهی آمین 🤲

ایشالا خوب میشه عزیزم 

قشنگترین دیالوگ اونجاییه که پدر ژپتو به پینوکیو گفت: پینوکیو از چوب بمان ادم ها از سنگن *👌👌سلام سلام من برگشتم😂😂♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم خدا بر اتمام کارها حتی فکرمامون اگاهه مبنیه

مهم عمله که حکمتشه نمیداره

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭🥺🥺🥺

قربون اشکات نفس 

ایشالا حاجت روا بشی 

قشنگترین دیالوگ اونجاییه که پدر ژپتو به پینوکیو گفت: پینوکیو از چوب بمان ادم ها از سنگن *👌👌سلام سلام من برگشتم😂😂♥️

خدایا؛۴ساله م محتاج بندههاتم

امسالو محتاج خودت کن دستمون توجیب خودمون بره 

اگه امسالم قراره باتمسخرو محبتای الکی بنده هات کنار بیام مرگمو زودتر برسون .خسته شدم از این زندگی

2738

فرض که نمیخواد خدا از همه چیز باخبره حتی چیزایی که تو دلمون باشه و به زبان هم نیاریم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

اگر واقعا هستی انتظار دارم فرای حرفایی که بشر تا به حال دربارت گفته، باشی وگرنه ناامید میشم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

خدایا به بزرگیت قسمت میدم منو به عشقم برسون التماست میکنم منو عشقم که خودت می‌دونی باهم ازدواج کنیممم...

خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید...

انشالله هرکسی واسم دعا کرد خداصدبرابرشو به دل مهربونتون برگردونه..

خدایا یکم خودتو بزار جای بنده هات

ببین نشنیدن و توجه نکردن به ناله و ها زاری هاشون چی ب روزشون میاره،اونم وقتی اینقددد تنهان

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706