2733
2734
عنوان

عروس هلندیم سیگاری شد

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 55 پست

گناه داره طفلی

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیرم میشه یه سوال ازت بپرسم ؟ من خیلی دوس دارم به حیوون خونگی داشته باشم مثل طوطی میخام بگیرم  ...

جوجه بگیر ترس نداره 

برو مغازه ببین اگه تونستی بهش دست بزنی بخرش 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2742
وای پدره😂😂😂

مردی تو استارتر  ؟؟ انشالله کمرت بشکنه بی لیاقت گمشو از سایت بمیرم برا اون پرنده ناز نازی که صاحب عو   ضی مثل تو داره

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
معلومه ک ضرر داره هم ریه هاش داغون کردین هم کبدشو اگه یه زمانی بدونم مشتری هام اینقدر بی مسئولیتن ...

عروس من چشه گلم همش پراشو میکنه عصبانیه 

با خودش درگیره 

نمیزاره بهش دست بزنم ۶ ماهه با منه رام نمیشه

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏
2740
جوجه بگیر ترس نداره  برو مغازه ببین اگه تونستی بهش دست بزنی بخرش

جوجه نمیخام 😐😐

طوطی میخام 

مراقبت های سختی داره میاد ناخون گرفتن و بال گرفتن و این چیزا ؟

نک نمیزنه ؟

جیغ و اینا نمیزنن ؟

کجا ها میتونن زندگی کنن شرایط آب و هوایی باید چجوری باشه ؟

من برام خیلی مهمه که پیش ما اذیت نشه 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
عروس من چشه گلم همش پراشو میکنه عصبانیه  با خودش درگیره  نمیزاره بهش دست بزنم ۶ ماهه با ...

این دیگه عروس نیس ک

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
اینجوری ک نمیشه تو اونور دنیا من اینور دنیا

🫤

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
عروس من چشه گلم همش پراشو میکنه عصبانیه  با خودش درگیره  نمیزاره بهش دست بزنم ۶ ماهه با ...

سریع ببر دامپزشک ؛؛ اونایی که میخندن و لودگی میکنن از استارتر بدترن خجالت بکشید آه حیوون خیلی بد میگیره نکنید ....

😂😂دلم براش میسوزه اصن اواز نمیخونه

سریع ببرش دامپزشکی

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
سریع ببر دامپزشک ؛؛ اونایی که میخندن و لودگی میکنن از استارتر بدترن خجالت بکشید آه حیوون خیلی بد میگ ...

پول ندارم😑اینم یکی همینجوری داد بهمون پراشو شکسته بود پرواز نکنه خیلی حیوونی اذیت شد

از ی پرنده فروش مشکلشو پرسیدیم گف درمان نداره

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏
2706