2733
2734
عنوان

بنظرتون داره طلسم باطل میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 71 پست
من 5 6 روز فک کنم  ترسیدم هی یکی گفت خوبه یکی گفت خطرناکه رها کردم بارداری حساسیت به این مسائ ...

اره بخاطر وضعیتتون حق داشتین بترسین

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
شمام بقره پخش کردین؟ 

من چله زیاد گرفتم بقره هم جزوشون بوده 

ولی برای دور شدن اون حالات حرز گرفتم 

من یکی از سقط هام به همین دلیل بود که توی خواب دیدم چنتا انسان شبیه به حیوون بهم حمله کردن و به شکمم چنگ زدن همون تب کردم و با دلدرد شدید بیدار شدم و نیم ساعت بعدش سقط کردم

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چهل روز خوندمش نه اینکه گوش بدم ،اصلا همچین علاعمی نداشتم ،البته از طلسمم مطمعنم که هست ،، بعد از ...

۱۱روز ب نیت باطل شدنش بخون 

بایدسه شنبه شرو‌کنی 

ی ساعت مشخص 

و ی باره پشت سر هم بخونی با وضو 

بینشم حرف نزنی 

اینجوری باطل میشه

ی لوکشین برا خدا بفرستید شاید ایرانو گم کرده!:)💔
من چله زیاد گرفتم بقره هم جزوشون بوده  ولی برای دور شدن اون حالات حرز گرفتم  من یکی از س ...

له بقره یعنی هرروز بقره خوندید؟ 

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2728
اولا که حتما یه دکتر قلب برو چکاپ بشی واسه تپش قلبت  دوما سوره های معوذتین ((فلق و ناس))   ...

قلبم الان خوبه خداروشکر.اخه خودم چند بار قلبم رو سمع کردم عادی عادی بود

چشم اینارو هم میخونم 

حرز داشتم.داداش کوچیکم برش داش دعاش گم شده.باید مجدد بگیرم.ولی خیلی خوب بود

۱۱روز ب نیت باطل شدنش بخون  بایدسه شنبه شرو‌کنی  ی ساعت مشخص  و ی باره پشت سر هم ب ...

سلام ببخشید میشه ب منم توضیح بدین این چیه ک خونده میشه 

وچ چیزی باطل میشه 

منم خیلی گرفتاری دارم 

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
درسته عزیزم قران سراسر نور و معجزه س  ولی اینکه بگی قران گذاشتم تب لرز کردم و بدنم ال شد بل شد ...

نه اتفاقا دارم میگم احساس میکنم سمع قرآن داره کمکم میکنه .بالاخره انرژی منفی داره خارج میشه و همه افرادی هم که انجام دادن یسری علائم داشتن که نشون دهنده اثرگذاری سمع سوره بقره بوده

2740
من چهل روز خوندمش نه اینکه گوش بدم ،اصلا همچین علاعمی نداشتم ،البته از طلسمم مطمعنم که هست ،، بعد از ...

مجدد گوش دادین؟

اخه من شنیدم میگن اگه علائم داشته باشی یعنی داره باطل میشه

سلام ببخشید میشه ب منم توضیح بدین این چیه ک خونده میشه  وچ چیزی باطل میشه  منم خیلی گرفت ...

بزنی نت کامل گفته 

برا باطل شدن هر نوع طلسمی هر چی هست تو زندگیتون 

شرو‌کنید از رو سه شنبه هر تاریخی ک میخاین 

سوره بقره بخونید فقط شرو باید سه شنبه باشه 

ی جای خلوت 

پشت هم ینی بدون مکث 

سوره بقره رو بخونید بینش حرف نزنید با وضو 

هرچی هست باطل میشه 

و شرایط دیگشم هست اونو بزنید گوگل کامل گفته

ی لوکشین برا خدا بفرستید شاید ایرانو گم کرده!:)💔
بزنی نت کامل گفته  برا باطل شدن هر نوع طلسمی هر چی هست تو زندگیتون  شرو‌کنید از رو سه شن ...

ای خدا خیرتون بده منکه همه جوره اذیتم

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
بزنی نت کامل گفته  برا باطل شدن هر نوع طلسمی هر چی هست تو زندگیتون  شرو‌کنید از رو سه شن ...

امصات چه باحاله

40 روز؟ 

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2706