2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی اون حسم عشق نیس؟ قیافش بد نیس ولی به دل من نمیشینه

نه یه خوش اومدنه سادس به نظر من

من عاشق یکیم همه میگن چهرهش ترسناکه جالب نیست فلانه

ولی به چشم من زیباترینه

میخوامشا اما نمی‌خواد منو💔
2740
واایی بعد چه کردی؟؟

به مرور زمان بهتر شدم هر چی بیشتر باهاش وقت میگذروندم و به چهرش عادت کردم دیگه دست از انالیز چهرش و اندامش برداشتم و البته اینکه از یه جای رفت تو کار رژیم و بدنسازی اندامشو ساختو خیلی بهتر شد کلا مرد هیکلش خوب باشه چهره خوبی هم نداشته باشه به نظرم جذابه..‌ اما در کل من حرفتو میفهمم چون من از اولش ظاهرگرا بودم بار اولم دیدمش خورد تو ذوقم اما چون مهربون بود خوش صحبت بود شوخ بود سرو زبون دار و با محبت بود من بهش علاقه مند شدم ولی باز مدام مقایسش میکردم با بقیه.... اما خب باشگاه رفتنش خیلی حسمو بهتر کرد ..... البته بگم رابطمون تموم شد و هنووزم دوسش دارم فقط خواستم تجربمو بگمت

به مرور زمان بهتر شدم هر چی بیشتر باهاش وقت میگذروندم و به چهرش عادت کردم دیگه دست از انالیز چهرش و ...

واای اون منو خیلی دوس داره و خیلی خوش اخلاق و خوبه 

اما خیلی وقتا دلم میخواد نبینمش🫢 با اینکه باشگاهیه ولی نمیدونم چیکار کنم با خودم 

اینکه بعضیا میگن عشق نیست یه خوش اومدن سادست اولا خوش اومدن از ظاهر شروع میشه و اینکه وقتی حتی نمیتونی به جایگزین کردنش با یه ادم خوش ظاهرتر فکرکنی نمیشه اسمشو گذاشت یه خوش اومدن ساده