2737
2734
عنوان

شماچقدرباشوهرخواهرتون راحتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر ندارم 

برادر داری؟

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

تاپیک خواهر این خانم پس فردا : آتیش میگیرم خواهرم جلو شوهرم دراز می‌کشه و همش بگو بخند میکنه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2742
خواستم بگم چون فامیلیم راحتیم.ولی باخوندن پستت متوجه شدم اصلا باهاش راحت نیستم🤣

🤣🤣🤣🤣

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

راحتی از نظر من یکم فرق داره 

ماراحتیم چون خیلی باهم درارتباطیم همه مسافرتا و گردشا و بیرون شهرامون باهمه، تقریبا هرشب همدیگه رو میبینیم 

اهل شوخی و بازی و بگو بخند هستیم باهم 

ولی در عین حال من کاملا محجبه ام و همیشه احترام بینمون وجود داشته 

راجع به خانوادشم اینجوری با بی ادبی حرف نمیزنم 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
برادر داری؟

بله دوتا😁

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740
والا بخدا😅 فکر کردم میخادبگه من راحت نیستم منم خاستم بگم نه من باهاش راحتم وازاین حرفا.دیدم راحتی ا ...

😂😂😂

بله دوتا😁

خدانگه داره برات😘

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
خدانگه داره برات😘

ممنون گلم خدا خانواده شما رو هم حفظ کنه❤️❤️❤️

داداشش میاد خونتون؟ولی خوب کمی مراعات کنی بهتره

داداشش زن وبچه داره منومیبینه زبون درمیاره به شوهرخواهرم گفتم گفت شوخی میکنه خواهرم بخاطر یه مسائلی ریدتوهیکل جاریش خواهرم به جاریش محل نمیذاره ازجاریش بدمون میاد

2706