2733
2734
عنوان

هربار میخاییم بریم مهمونی نمیشه😔

187 بازدید | 15 پست

خانما سلام 

من نامزدم که با هم عقدیم ماهی دوروز فقط سرکار نمیره و حالا اون دو روزش هم از شانس گندما یا مهمون سرزده میاد واسه ما برا شام و تا یک شب میشینن یا مهمون سرزده میاد برا اونا و تا دیر وقت میشینن یا مهمونی دعوت میشیم دقیقا همون روزایی که نامزدم سرکار نمیره و ما کلی برنامه ریختیم که بریم بیرون😔

ساعت کاری نامزدمم یه طوریه که فقط صبح زود میتونیم بریم بیرون حالا امروز برنامه ریخته بودیم که بریم بیرون و من تولد نامزدم سوپرایزش کنم امشب که باز مهمونی دعوت شدیم برا شام و می‌دونم تا یک شب قراره بشینن 😔

و باز هم نمی‌تونیم با هم بریم بیرون و سوپرایز منم به هم می‌ریزه مامانم هم کلی باهام دعوا کرده که حق ندارید تا وقتی که همه نرفتن از مهمونی شما پاشید برید

ماه رمضون هست و سوپرایز تولد نامزدم به خاطر ماه رمضون و خوراکی هایی که تدارک دیدم فقط باید شب باشه که شب نامزدم تا دیروقت سرکاره😔

بگید چکار کنم 😔خیلی ناراحتم و دارم غصه میخورم خیلی وقته نرفتیم بیرون همین که میخاییم بریم بیرون یه چیزی میشه که تمام برنامه هامون می‌ریزه به هم😔

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

ببخشید عنوانم اشتباه تایپی شد

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی میشه مهمونی نرید!؟

دعوت شدیم نمیشه وقتی دعوت هستیم نریم

یه چی بخور دمای بدنت بره بالا بعد خودتو به مریضی بزن نرو😁😁😁😁

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
خب تو مهمونی نباشید امشب چی میشه حالا

عزیزم دعوت شدیم هم من هم نامزدم نمیشه که وقتی دعوت هستیم نریم منم خیلی عصبانیم سر این قضیه حالا اگه دعوت نمیشدیم میشد نرفت 

از طرفی ما کلا چون نامزدم شب سرکاره نمیشه بریم خونه اقوام خصوصا الان که همه روزه ان اطراف من و تا حالا زیاد پیش نیومده نامزدم تو مهمونی هامون باشه چون سرکاره همش و ازدواج هم فامیلی نبوده نمیشه که نیاد مهمونی با کسی آشنا نشه و همه از وجودش بی خبر باشن من دوست دارم تو مهمونی ها و دورهمی ها باشیم چون بدم میاد از تنهایی و تو خفقان زندگی کردن دوست دارم رفت و امدی باشه بعدا

2738
یه چی بخور دمای بدنت بره بالا بعد خودتو به مریضی بزن نرو😁😁😁😁

در حال مرگ هم باشم مامانم میگه مجبوری بیای نیای با کتک میارمت😔

چرا نشه!؟ یعنی ادم هرجا دعوت میشه باید برع حالا یک بار نره  اگر خودتون ارجعیت ندارین نباید غص ...

واسه ما که نامزدیم خیلی تو چشمیم اگه نباشیم آخرش چون نامزدیم اگه نامزدم بگه من نمیام سرکارم من چی بگم؟بگم منم سرکارم؟نمیشه که از طرفی مامانم از وقتی فهمیده میخاییم بریم بیرون داره دعوا می‌کنه که حق ندارید جمع رو ترک کنید جفتتون 

می‌دونم اگه بریم مهمونی مهمونا تا یک شب میشینن ما هم مجبور میشیم بشینیم 

در حال مرگ هم باشم مامانم میگه مجبوری بیای نیای با کتک میارمت😔

بعد مهمونی نمیتونین برین بیرون؟؟؟

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
واسه ما که نامزدیم خیلی تو چشمیم اگه نباشیم آخرش چون نامزدیم اگه نامزدم بگه من نمیام سرکارم من چی بگ ...

میدونی من ادمی هستم که به حرف خودمون بودیم

پس نمیتونم درک کنم چرا باید ب حرف گوش داد

توچشمی!؟

اصلا درکی ندارم

چون تو چهارچوب نبودم 

هم من هم همسرم الویت خودمون بودیم پس شرمنده کمکی برنمیاد

تولد موکل کن روز دیگه 

بعد مهمونی نمیتونین برین بیرون؟؟؟

اقوام نزدیک و درجه یک دعوت هستن من میشناسمشون وقتی جایی دعوت هستن تا نیمه شب میشینن دوشی پیش رفته بودیم یه جایی واسه شام اونا هم بودن ماباید صبر میکردیم درهارو قفل کنیم بعد اینکه همه رفتن من و بابام بودیم دوازده و نیم شب همه رفتن بعد اومدیم درهارو قفل کردیم رفتیم خونه 

میدونی من ادمی هستم که به حرف خودمون بودیم پس نمیتونم درک کنم چرا باید ب حرف گوش داد توچشمی!؟ اصل ...

اینجوری بودن هم خوبه خیلی خوبه اما خب باید شرایطشم باشه متاسفانه اقوام من راحت هرچیزی رو به زبون میارن مثلا اگه من و نامزدم تو اتاق تنها باشیم راحت بلند بلند همه چی میگن دربارمون که رفتن تو اتاق دارن چکار میکنن دوست نداشتم تولدشو جلو کسی بگیرم حالا امشب میریم مهمونی به نامزدم میگم فردا پس فردا مرخصی ساعتی بگیره که تولدشو بگیرم حداقل

اینجوری بودن هم خوبه خیلی خوبه اما خب باید شرایطشم باشه متاسفانه اقوام من راحت هرچیزی رو به زبون میا ...

شب اگر میاد خونتون یامیری خونشون تو اتاق یک جشن دونفره بگیرید خیلی س ک س ی ترم هس و باحال تره 

2706