2733
2739
عنوان

حتی مشاور هم میگه مردم حرف درمیارن الان نباید فلان کارو بکنی!!

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 41 پست

مشاورت خودش نیاز ب مشاور داره

ی کلیپ دیدم میگفت وقتی بمیری و هوا بارونی باشه مردم نمیان برای تشیع جنازه‌ات بعد تو نگران حرف همون مردمی؟

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
چی؟

مذهبیه؟ عجیبه! 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

به قول دکتر هلاکویی این مردم تا نگی مردم مردم دست از سرت برنمی‌دارند این مردم نه از شوهرشون راضین ته پدر و مادرشون نه بچه شون اون وقت ما میخوایم اینا را راضی نه داریم راضی نشن به درک حرف بزنن به جهنم  

چه عجیب چرا باید همچین حرفی بزنه منظورش چیه میگه طلاق نگیر یا میگه مستقل نشو ؟  حرف رو که مردم ...

دفعه قبل که رفتم بهم گفت طلاق بگیر حالا که خودمم به این نتیجه رسیدم میگه باز باهاش حرف بزن...فعلا طلاق نگیر شرایطط خیلی سخته..آره میگه الان مستقل نشو که مردم برات حرف در میارن..خانوادم میخوان تا آخر عمرم کلفتیشون رو بکنم نه درس بخونم نه برای خودم کار کنم

...
2738
دفعه قبل که رفتم بهم گفت طلاق بگیر حالا که خودمم به این نتیجه رسیدم میگه باز باهاش حرف بزن...فعلا طل ...

منم ۱۲ سال پیش شرایطم همین بود شهر کوچیک اصلا کسی مستقل بود از نظرشون بدکاره هر کار کردم نتونستم از اون شهر کلا رفتم و تنها زندگی کردم سختی خیلی کشیدم ولی بهترین تصمیم زندگیم بود الانم که دیگه ازدواج کردم و بچه دارم میدونستم اون روزا خیلی حرف پشت سرمه الان هر کی میبینه میگه خوشبحالت از این شهر کوفتی رفتی همش حرف حدیث تهمت 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
ما الان با این دو خط چه بفهمیم مشکل چیه؟

آخه مشکلم هم خانوادم هستن هم شوهرم..خانوادم میگن شوهرت آدم خوبی نیست ..باهاشزندگی نکن انقدر اذیتش کردن که اونا هم تلافی کاراشونو رو من خالی کردن..حالا خانوادم میگن مث دوران مجردی باید بیای کلفتی کنی تو خونه..بااینکه چندتا خواهر دارم اونا دست به سیاه و سفید نمیزنن...و از خونه حق نداری بری بیرون و...

شوهرمم که نه به فکر منه نه بچم..چندساله هنوز خونه نداریم و حتی سرکار نمیرفت

...
منم ۱۲ سال پیش شرایطم همین بود شهر کوچیک اصلا کسی مستقل بود از نظرشون بدکاره هر کار کردم نتونستم از ...

چجوری رفتین شهر دیگه؟کسی حمایتتون کرد؟سرمایه داشتین؟چطور پیشرفت کردین؟

...
آخه مشکلم هم خانوادم هستن هم شوهرم..خانوادم میگن شوهرت آدم خوبی نیست ..باهاشزندگی نکن انقدر اذیتش کر ...

برو پیش یه مشاور خوب

حتی اگه خواستی جدا بشی سعی بکن

مستقل باشی

گلم

عزیزم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706