2733
2739
عنوان

دخترا عکس جهیزیه تون رو بزارید ببینیم 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 33 پست
رسمه جهیزیه نداریمو مجردم  ولی از خریدای این ماهم عکس بزارم؟🦦🚬

بزار عزیزم حواسم نبود جوابتو بدم

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین
مارک دیسینی گرفتم رنگ مشکی 

من جدیدا دیدم آبسردکن میدن قبلا خیلی مد نبود الان جدیدا مد شده؟

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بزار

تو همشونو قبلا دیدی جدید این دوتاروخریدم🦦

ساعته فلن نرسیده دستم

چندتا چیز میخوام سفارش بدمم بگو کدوما بهترن😐

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2728
تو همشونو قبلا دیدی جدید این دوتاروخریدم🦦 ساعته فلن نرسیده دستم چندتا چیز میخوام سفارش بدمم بگو ک ...

ساعت خیلی قشنگه

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
واسه آب عزیزم گرم ،خنک ، داغ  این سه تا رو‌داره

آها مرسی عزیزم

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
2738
کدوم یکی ازاین دوتا میز ارایش؟  اصن قشنگن/:؟

راست قشنگتره 

کدوم اباژور؟

بنفش

کدوم یکی ازاین دوتا میز ارایش؟  اصن قشنگن/:؟

سمت چپی درسته سمت راستی جدیدا وایران شده بابت لامپاش ولی سبک کلاسیک هیچ وقت قدیمی نمیشه

میشه یه دونه صلوات برام بفرستی؟🥹🥺
2706