2733
2734
درسته که همه میگن جواب ابلهان خاموشیست اما من کوتاه نمیام تا ریپ ببینی با رنگ قهوه ای پوششت میدم و ا ...

آخه مادر ج نده کی گفته مادر بالا سرم نبوده من نفرینام میگیره ایشالله ننت سر زا بمیره جنازشو بدن بهت به حق این شب عزیزززززز😂😂😂😂😂🖕🖕🖕🖕🖕🖕 متاسفانه گفتم ریپ نزن خودت زدی ج نده‌جون 

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
آخه مادر ج نده کی گفته مادر بالا سرم نبوده من نفرینام میگیره ایشالله ننت سر زا بمیره جنازشو بدن بهت ...

عزیزم به دعای گربه سیاه بارون نمیاد این یک

بعد هم متاسفانه نفرین به خودت برمی گرده همون مادری که بالای سرت نبوده دعات در حقش تو بدترین پوزیشن میگیره

من هرچی باشم از تو یادگرفتم توهم لابد از مادر گرامت

اولش گفتم چرا پای مادرش باز شد ولی وقتی دیدم آنقدر بی ادبی گفتم صددرصد مادر فاحشه ای داشتی که همه رو اینطوری میبینی عزیزم

در ضمن فحش نشونه ضعفه

من تا صبح بدون هیچ فحشی میتونم قهوه ایت کنم پس بسوز جیگر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به دعای گربه سیاه بارون نمیاد این یک بعد هم متاسفانه نفرین به خودت برمی گرده همون مادری که با ...

عنمو بخور و پارس کن ننه خراب چون دیگه پیامتو بازم‌نمیکنم حتی ریدم به خودتو ننت ننه عمومی 

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
عنمو بخور و پارس کن ننه خراب چون دیگه پیامتو بازم‌نمیکنم حتی ریدم به خودتو ننت ننه عمومی 

افرین کار درستی میکنی که باز نمی کنی از بیشتر قهوه ای شنت جلوگیری کن بدبخت 

گفتم ک فحش نشونه ضعف و عقده های بچگیته 

2742