2737
2734
عنوان

کاربرا چشونه واقعا...

408 بازدید | 18 پست

یکی هنل دوبی پرسیده

نوشتم فلانجا خوبه

یکی دیگه میگه گرونه نمیتونن ایرانیا برن

میگم من دوبار رفتم اون منطقه ایرانی هم زیاده اصلا اینجوری نیست

طرف نوشته بکو ببینم اکر راست میگی رفتی قیمت کیف دستی زنونخ چنده اونجا

حالا ی سفر دوبی جیه

اینقدر ندید بدید هستن که فکر میکنن ادم دروغ بگه

الله اکبرررررر

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

از همیجا اعلام میکنم

بنده ندید بدید هستم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قیمت کیف زنونه دستی😂😂 اگه میگفتی رفتم فرانسه میپرسید اگه راست میگی طول برج ایفل چقدره؟ 

والا خدایی این سوالع

بعد مگه خلم دروغ بگم🙃دیگه چیه مثلا الکی بگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نظرات بر طبق جایگاه و ذهنیت افراد کامنت میشه 

خودتو ناراحت نکن 

🍓سال ها پیش یک روز که تو مدرسه ادعای خفن بودن داشتم ودورم شلوغ بود کسی جرأت نمی‌کردبهم نزدیک بشه یکی از بچه ها جلو همه تیکه بدی پروند حس بدی داشتم که مسخرم کرده باهاش طرح رفاقت ریختم که یکجا نقطه ضعفش بیاد دستم کوچیکش کنم ولی اون اینقدرمهربون بود طوری رابطه ما شد که شدیم دو تا خواهر خیلی هوام داشت من از اون دختر سرکش سر به هوا که همه را دست مینداختم و آزار میدادم شدم یک دختر آروم که عاشق داداشش شدم خودمو چسبوندم بهش ولی منو نگرفت به دوستم گفتم کمکم کن می‌خوامش گفت من صحبت کردم ولی بیشتر نمیتونم تو زندگی شخصی داداشمم و انتخابش دخالت کنم برای من شد کینه بعد چند سال حالا نوبت دوستم بود ازدواج کنه عاشق پسر پایین شهری شد که بخاطرش جلو همه وایساد خانوادش راضی نبودن  گفت کمکم کن منم منتظر همین روز بودم گفتم بزار امتحان پسره کنم رفتم تا میتونستم از دوستم بدی گفتم پسره هم گوشی حرفای منو باور میکرد و دوستمو عذاب میداد رفتم به داداش دوستم گفتم که این پسر دنبال این زن و اون زنه نزار با هم باشند داداشش تحقیق کرد و نزاشت اینقدر دوستمو تحریم کرده بودند که داشت تو عشق و دلتنگی اون پسره جون میداد هیچ کس نبود کمکش کنه چندسال طول کشید خیلی دست و پا زد تا بقیه را متقاعد کنه که عشقش پاکه اونا را راضی کرد که با پسره روبرو بشن ولی پسره ول کرد رفت با یک زن مطعلقه خراب که زنه پول می‌داد باهاش باشن دوستم چند ماه مریض سخت شد خیلی سخت دردشو فقط من می‌فهمیدم که داره جون میده تو خودش ولی هیچ وقت تلافی نکرد بد نشد به کسی چیزی نگفت دوستم یکجا بلند شد تمرکز کرد رو کارش الان یک فرد مهم شده که همه بهش احترام میزارن هرروز خوشکل تر با فردی ازدواج کرد که پزشکه و پسره میمیره براش من پشیمونم از تمام غم های که بهش دادم می‌دونم به نفعش شد اون عشق سابقش تو لجن غرقه و دوستم تو خوشبختی غرق ولی عذاب وجدان رهام نمیکنه من چند سال روح و روان دوستمو به شخم دادم دوستی که منو از یک دختر  الوات  به یک خانم تبدیل کرد من براش تمام شدم  خیلی دوستت دارم نازنین بیا باز خواهرم باش سخت بهت نیاز دارم 🍓
نظرات بر طبق جایگاه و ذهنیت افراد کامنت میشه  خودتو ناراحت نکن

اخه قیمت کیف دستی

خدایی جه سوالیه

تو همین بازار تهرانم بری یا هر مرکزی همه قیمت کیفی هست🥶

میگه اکر راست میگی بگو ببینم قیمت کیف دستی چند😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

عکس کارت پروازتو بفرست والی قبول نیست  

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
اخه قیمت کیف دستی خدایی جه سوالیه تو همین بازار تهرانم بری یا هر مرکزی همه قیمت کیفی هست🥶 میگه ا ...

فک کنم کیف دستی نیاز داشته

چندباری رفته بازار قیمت گرفته گفتع بزار ببینم دوبی قیمت چنده سرم کلاه نزارن😂😂😂

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
🤣🤣🤣 اینجا اکثرا باید بهشون بگی بدبخت بیچاره ایم من ی بار داخل ی تایپیک گفتم شغل همسرم چیه و حقوقش ...

تعجبه نگفتن دروغ میگی

اینجا اینجوری بکی میگن دروغه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣🤣 اینجا اکثرا باید بهشون بگی بدبخت بیچاره ایم من ی بار داخل ی تایپیک گفتم شغل همسرم چیه و حقوقش ...

الان من کنجکاو شدم

نکنه خلبانه؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
فک کنم کیف دستی نیاز داشته چندباری رفته بازار قیمت گرفته گفتع بزار ببینم دوبی قیمت چنده سرم کلاه نز ...

الانم میکه گوگل کردی😂😂

نمیدونم چیو دقیق

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تعجبه نگفتن دروغ میگی اینجا اینجوری بکی میگن دروغه😂

اتفاقا گفتن دروغ میگی منم بار اولم بود اومدم سایت خیلی آشنایی نداشتم چچورین چقدر قسم خوردم آخرش یکیش برگشت گفت قرآن بزنه ب کمرت یکی هم گفت تو ی زن عوضی دروغگویی یا خیلی دهن پاره ک شوهرت حتما طلاقت میده🤣🤣🤣

2706