2733
2739
عنوان

کنکوری ها / دبیرستانی ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 30 پست
بابا بیخیال! من ۹ سال پیش کنکور دادم هییییییییییچی نخونده بودم حسابداری دانشگاه آزاد قبول  شدم

بستگی ب داوطلبای اون رشته و همون سال داره اگ تو سالی ک تو کنکور میدی داوطلب زباد داشته باشه رقابت سختر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پارسال امتحان نهایی دادم سال جاری بودم سؤالای سال‌های قبلم خونده بودم ولی چون از پارسال معدلم تاثیر داشت به نسبت سال‌های قبل نهایی ما خیلی سخت تر بود 

دیگه قراره تو همین سطح باشه کلا

بگو مو به مو بخونه اگه میتونه تستم بزنه کامل رو مطالب تسلط داشته باشه 

2728
کلاس چندمی

برای من نیست دخترداییمه هشتمه میگه حس ندارم درس بخونم میخوادببینه چی میتونه بره

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

اگه زیاد نمیخونه بهش بگو حست درسته میوفتی :) 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
من پارسال امتحان نهایی دادم سال جاری بودم سؤالای سال‌های قبلم خونده بودم ولی چون از پارسال معدل ...

آهامرسی

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2738

هر جا اشکال داره رفع اشکال کنه. جاهایی که بلده رو در حد مرور بخونه و تمرکز روی قسمتای مهم و جاهایی باشه که اشکال داره.

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 

با ۱۸.۴۳ و برخی نمره های تک درس خاص هر رشته اگه فکر کنم بالا ۱۴ باشه همه چی

به امید روز های بهتر ادامه میدم....

ببین نهایی همه بچه هارو در نظر میگیرن 

ولی خب باید خط به خط کتاب رو بخونه دیگه

الهم عجل الولیک الفرج                                                                🤍🌸 وزن فعلی:۶۷ 🌸هدف اول:۶۵🌸 هدف دوم:۶۳🌸هدف نهایی:۶۰
با ۱۸.۴۳ و برخی نمره های تک درس خاص هر رشته اگه فکر کنم بالا ۱۴ باشه همه چی

واقعا؟من فکرمیکنم تهش میتونه بره هنرستان

ببین نهایی همه بچه هارو در نظر میگیرن  ولی خب باید خط به خط کتاب رو بخونه دیگه

مرسی

من دهم هستم الان 

هشتم معدلم ۱۷بود درس نمیخوندم نهم ۱۷و ۳۶شد مثلن اونموقع میخاستم واس انسانی ک اوردم عربی و مطالعاتث خوب بود امسال چون هدف داشتم پیشرفت داشتم رتبه برتر شدم۱۹شد معدلم   نمره های عربیو مطالعات و فارسیش باید بالا باشه تو سه سال راهنمایی

2706