2737
2734
من طرفم بهم گفت تعهد فقط از نظر خیانت نیست یعنی مسئولیت پذیری و چیزای دیگه و این موقع دوستیم هست نه ...

والا خط دوم مسیولیت پذیری یکم بو داره.

توقعات خاص ازت داره

اونجا م ک گفته سند کاغذی بعله داره مخ تو رم میشوره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من طرفم بهم گفت تعهد فقط از نظر خیانت نیست یعنی مسئولیت پذیری و چیزای دیگه و این موقع دوستیم هست نه ...

منظورش اینه ازم‌انتظار بالایی نداشته باش .

تا وقتی که هستی هستم

رابطمون به هم‌خورد من هیچ‌مسئولیتی ندارم 

در کل کسی که عاشق باشه تعهد هم‌تو‌شاخشه😊

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2742
يعني چي؟ يعني آدم همزمان ميتونه بره با يكي ديگم حرف بزنه!؟

خیر. شما با یکی آشنا شو اگه حس کردی به درد هم نمیخورید لزومی نداره باهم بمونید. همزمان با دونفر نبود منظورم. البته که الان عادی شده خیلی این روابط چنتایی. متاسفانه

والا خط دوم مسیولیت پذیری یکم بو داره. توقعات خاص ازت داره اونجا م ک گفته سند کاغذی بعله داره مخ ت ...

نه منظورش مسئوليتاي مرد بود كه موقع ازدواجه

حرف بدي كه نزد ميگفت اينم بايد باشه نه فقط بُعد ارتباط با جنس مخالفش

2740
خیانت فقط بعد از ازدواج معنا داره گول شو نخور فرصتای بهترت و از دست نده اون براحتی اب خوردن میزار ...

نه خيانت از لحظه اولم هست

شايد نظر شما اين باشه كه تو دوستيم خيانت كنيد ولي ما اينجوري نيستيم☺️☺️

چقدر طول ميكشه كه بفهميم به درد هم ميخوريم يا نه؟

زمان مطرح نیس. ببین طرز فکرتون به هم میخوره؟ اصلا ببین هدف طرف ازدواجه؟ خیلی پسرا دنبال سرگرمی هستن. خودم پسرم ولی دارم میبینم دیگه. ببین اهداف مشترک دارید یا نه

دختر من اون مگه قدمی برات برداشته؟ همین الانش داره میگه اون سند یه کاغذ الکی درحالبکه مرد تعهد ...

نههه اصلا نگرفتي چيشد

ميگم اين ميگفت كه دونفر از لحظه دوستيم بايد به هم متعهد باشن نه فقط از لحظه اي كه عقد ميكنن 

منظورش تعهد قلبي بود

اول متوجه شيد بعد نظر بديد

2706