2737
2734
عنوان

کالری شمارا توروخدا بیاین🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 29 پست
اینجور وقتا من کالری رو نصف میکنم مثلا ۵تا قاشق خوردم میزنم ۲ قاشق

الان موندم خوراک نخود بزنم؟

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
دارو میخورم گلم 🥲 خواستم بگیرم مامانم نذاشت

عزیزم

والا من این کالری رو اصلا نمیفمم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

😐روزه لاغر نمیکنه که ادمو شما افطار و سحر جبران کل روزو میخوری روزا چون شکم خالیه میره تو کالری شما ...

پس چرا من لاغرشدم؟وزنم کم شده

من موقع افطار زیاد اشتها ندارم ب اندازه میخورم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2742
دیگه اینجوری نمیدونم بعدم رژیم گرفتی این کارا چیکه درست غذاتو بخور 

مجبور شدم بخدا 

وگرنه پایبندم 

یکم ضعیف شدم سرگیجه دارم 

مامانم منو میکشت اگ نمیخوردم

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
منظورت آبگوشته؟؟؟مهم نیست اینقدر حساس نباش😐زده میشیا

اره 🥲😂دیوونه شدم 

روزه چاق تر میکنه برای درک بهتر  کالریه یه روز،روزه رو با یه روز که روزه نیستی مقایسه کن

این کالری رو نمیفهمم ،ولی من لاغرشدم،شاید چون زیاد نمیخورم سحر و افطار

مجبور شدم بخدا  وگرنه پایبندم  یکم ضعیف شدم سرگیجه دارم  مامانم منو میکشت اگ نمیخو ...

باید خود ابگوشت میخوردی 

اصلا رژیم گرفتن اینجوری نیست ک چیزای مقوی نخوری و به درد نخور و کم کالری بخوری 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740
باید خود ابگوشت میخوردی  اصلا رژیم گرفتن اینجوری نیست ک چیزای مقوی نخوری و به درد نخور و کم کا ...

اخه گوشتشو دوست ندارم 

قبلا تیلیت میکردم 

که دیگ نکردم 

نخود خالی خوردم 

من اصن اراده ندارم خوشبحالت،چندسالته؟

واقعا خسته شدم 

رسما دارم جون میدم 

بزور وزن کم میکنم 

۱۹

اخه گوشتشو دوست ندارم  قبلا تیلیت میکردم  که دیگ نکردم  نخود خالی خوردم

ابش با نخود میخوردی با 1 کف دست نون

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ابش با نخود میخوردی با 1 کف دست نون

خب الان فقط نخود خوردم 

نمیخواستم کالری زیادی بخورم 

موندم الان خوراک نخود بزنم تو کالری شماری یا آبگوشت

خب الان فقط نخود خوردم  نمیخواستم کالری زیادی بخورم  موندم الان خوراک نخود بزنم تو کالری ...

خوراک نخود

خوراک نخود

خب پس از عذاب وجدانم کم شد🥲😂

2706