2733
2739
عنوان

قدرتمند ترین زنی که دیدی کی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 41 پست
مادر بزرگ منم یه اعجوبه‌ای بود  اما در زمینه ی فتنه و دو به همزنی ید طولایی بود برا خودش لامص ...

مادربزرگ ها خودم همینه ‌و ژن اینکارو دارن مرحوم مادرش هم همین بود الان مادربزرگم داره از اینکه بچه ها با هم قهر باشن راضیه 🤦🏻

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
چهل سال پیش سرش هوو اومد و هشت تا بچه داشت موند و تنهایی بچه ها رو بزرگ کرد و طلاق نکرفت ولی با شوهر ...

واو چقدر مهربون و دلسوز .واقعا قوی بوده که تونسته تحمل کنه آفرین بهش

لطفا برای حل شدن مشکلاتم یه صلوات بفرستین و لایک کنین .خیلی ازتون ممنونم 🫂🌷🌻🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداییش طایفه مادرومن چند تا دختر دایی دختر عمو خاله هستن یه پدر ی از شوهراشونوسرویس کردن که اجازه نفس کشیدن نمیدن همش ازهم دفاع میکنن مم موندم بابام یه مشت به کاو میزد گاوه میوفتاد تو خونه مثل موش بود همش میگفت زنم 

یکی از اقواممون، شوهرش گور به گور شد، یه تنه دو تا دختر بزرگ کرد، خداروشکر زندگی خوبی دارن الان هر س ...

وای چقدر سخته

2742
خداییش طایفه مادرومن چند تا دختر دایی دختر عمو خاله هستن یه پدر ی از شوهراشونوسرویس کردن که اجازه نف ...

😂😂😂😂وای شوهرا بیچاره

خودم  در شرف طلاقم با هزار تا اتفاق عجیب اما دارم زندگی می‌کنم و واسه آینده هزار تا برنامه دار ...

انشالله آینده گذشته رو به بهترین شکل ممکن جبران کنه عزیزم

2740
اخرم دوشیره میمیرن چند سال پیش به التماس افتادن بخدا هیچکس جلو نیومد تیم تکواندو ایران هم نیومدن&nbs ...

یعنی چی؟ طرف مدال طلا و نقره جهانو داره 

به التماس افتاده یه نر بیاد گردن بگیرتش؟ 

فازخوبی نداری اصلا 

😂😂😂😂وای شوهرا بیچاره

اصلا نمیدونید مثل سگ بلانسبت میدون القا کردنها القا همش نمیخریدن میگفتن داریم جمع میکنیم بعد شوهره میمرد نیدیدی پول دارندها من بچه بودم میکفت من واسه کی جمع میکنم واسه شماها تمام ارث بابامو گرفت تو دستش تف کف دست ما ها نذاشت یه خونه خرید ۵سال پیش ۴ تومن ۱تومن خرج دیزاین کرد میگن قصر ساخته من ندیدمش۱۴ ساله میگن قصررساخته الان رو ۱۶ تومنه زنعنوم که جاریشه میگه شهرام پاشو بیا از سیمین بگیم حرص بخوریم

اصلا نمیدونید مثل سگ بلانسبت میدون القا کردنها القا همش نمیخریدن میگفتن داریم جمع میکنیم بعد شوهره م ...

مدیونی اگر فکر کنید بمیره برسه به ما مالش ماشالله هزار ماسالله نانرد باشم بخواهم نا سلامتیشو بخوام ۸۱ سالشه یک گرم چربی نداره ازبس سالمه