2737
2734
خداحفظشون کنه ای وی افی شماهم

نه من مامانم سابقه دوقلویی داشت دیگه منم خداروشکر توو چند ماه اقدام طبیعی دوقلو حامله شدم

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوقلو مگه طبیعی میشه؟ من تا حالا نشنیدم

پس قدیم چطوری طبیعی میاوردن 😐اگه هر دو سفالیک باشن به راحتی اولی دنیا میاد بعدش دومی 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2728
دوقلو مگه طبیعی میشه؟ من تا حالا نشنیدم

بعله مامانم همین چندسال پیش طبیعی زایمان کرد خودمم دوقلو حاملم انتخابم زایمان طبیعی  

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
پس قدیم چطوری طبیعی میاوردن 😐اگه هر دو سفالیک باشن به راحتی اولی دنیا میاد بعدش دومی  

قدیم سزارین بود،ولی مصیبت بود،مثه الان نبود،قدیم طرف سزارین میکرد تا دو ماه میوفتاد,همسایه مادربزرگم اینجور شده بود دوقلو سزارین شده بود تا دو ماه در خونشون باز بود مردم میرفتن برای آخرین بار عیادت کنن ازش🤦🏻‍♀️منتها خوب شد بعدش

قدیم سزارین بود،ولی مصیبت بود،مثه الان نبود،قدیم طرف سزارین میکرد تا دو ماه میوفتاد,همسایه مادربزرگم ...

عزیزم قدیم سزارین انگشت شمار بود اونم در صورتی که میدیدن داره میمیره و بجه دنیا نمیاد حتی خیلی وقتا متوجه نمیشدن چرا قدیم سر زایمان فوت میکردن ولی الان خداروشکر فوتی انگشت شماره ؟دوقلو هم به شرطی که هر دو جنین به سفالیک باشن ماه آخر و شرایط مادر اوکی باشه میشه ما همسایمون قدیم دو قلو داشت خبر نداشت چون سنو اینا هم نبود که موقع زایمان دیده بودن دومی هم داره دنیا میاد ولی مادر خودم ۱۰ سال پیش دوقلو داشت دکتر از همون اول گفته بود شرایط شما واسه طبیعی جور نیست باید سز کنی چون بچه ها بریج بودن 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2740