2733
2739

دختر خالم یه مدت بود مرتب ازم پول میخواست منم مجبور شدم بهش بدم این کار و چند بار تکرار کرد تا بهش گفتم حسابم خالیه،منم بهونه اوردم

چند روز پیش بهش شارژ دادم ۱۰تومن چند روز بعدم بهش دادم بازم ۱۰تومن الانم میگه ۵۰۰۰بده به مامانم دختره ج،، ن،، د ه هی ازم میکنه خودش متاهله ازم سواستفاده میکنه جرات ندارم بهش بگم نمیدم چیکار کنم😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من. عزیزم چرا بهش دادی ازاول. ازین ب بهد هم بگو قسط دارم خرج خونه بالاس ب هیچ وجه توانایی ندارم کمکت کنم همینجوررک بگو 

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
2731
2738
نه بابا،منو جای عابربانکش اشتباه گرفته بیشرف هی پیام میده تو واتساپ،ایشاالله بمیره،خیلییی زبون درازه

وا چرا پس جرئت نداری ندی بهش واقعا که چقد بزدلی چه غلطی میخواد بکنه مثلا ؟ 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

😐 این سری اومد بهت گفت پول بده یه آگهی کار براش ارسال کن بگو منم اینجا کار میکنم پول در میارم میخوای توهم کار کن پول داشته باش

دوما اگه اینارو هم نمیتونی بگی کلا مسدودش کن

2706