2733
2734
عنوان

این بلاگر آرایشی چرا اینطوریه+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چرا این بلاگر ابلها رو اینقدر میارید بالا؟ از اینکه ماها میبریمشون بالا بدون هیچ تلاشی در زندگیشون ...

حرفتن درسته 

البته این شخصی که اسی گفت 

محتوای های مفید تولید می کنه و صرفا روز مره نیست 

2740
حرفتن درسته  البته این شخصی که اسی گفت  محتوای های مفید تولید می کنه و صرفا روز مره نیست ...

نمیشناسم فقط میدونم الکی یه سریا رو میبریم بالا که نه کار مفیدی انجام میدن نه چیزی

خب اگه اینجور باشه بنظرم این بنده خدا رو باید برد بالا که همینجور تشویق هم شه و کارهای رایگان و مفید در اختیار بذاره

والا به نظر من اصا بانمک نیست اخه رفتارشم خیلی معمولیه به نظر من این حرفا بانمک اینام از همین حس ترح ...

سلیقه ها متفاوته دیگه 

اون کسی که شما خوشت می یاد شاید شخص ده خوشش نیاد و برعکس . 

بار ها پیش اومده تو جمع دوستامون از نظر هر کدوم از ما یوی خوشگل بوده ولی بقیه تایید نکردن 

نمیشناسم فقط میدونم الکی یه سریا رو میبریم بالا که نه کار مفیدی انجام میدن نه چیزی خب اگه اینجور ...

اون که بله 

اینستاگرام یه پلت فرم خیلی مفید 

ولی انقدر به قول شما ادم مزخرف با محتوا های چرت اومده که پیدا کردن محتواهای مفید از بینشون مثل پیدا کردن غذا از داخل سطل زباله شده 

چون به اون قیافه ت عادت کردن اینو قبول ندارن

وقتی کسایی رو میبنم که اولین بارمه میگن خوشگلی باور نمیکنم .

حتی رفتم داروخونه برا چاقی صورت گفت خوبی .

اما همه میگن صورتت زاویه دار شده بدون لپ شدی یکم حس بدی دارم فک میکنم نظر همه همینه

سلیقه ها متفاوته دیگه  اون کسی که شما خوشت می یاد شاید شخص ده خوشش نیاد و برعکس .  بار ه ...

بله قطعا ولی کلی بلاگرا ارایشی هستن که ارایششون مث ایشونه معمولی با یک رفتار معمولی ولی اصلا یک دهم ایشون فالوور نمیگیرن

2706