2733
2734
عنوان

نامزدم گفت پوستت مرغیه

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 52 پست

حق داری عاشق واقعی جز زیبایی چیزی نمیگه زشتی هم باشه نیاز نیست آینه بسه و برگرده نشونت بده ایشون احترام سرش نمی‌شه 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من باسنم خیلی ترک داره با وجودی ۱۷ سالمه ولب خیلی خوشم ازش میاد خیلی قشنگه

منم استرچ مارک دارم رو باسنم ولی قشنگ نی زشته 

یه باسن از رو لباس خوش فرم ولی پر استرچ مارک چون ی دوره بد چاق شدم

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2728
عزیزم شوهر منم همیشه بهم میگه کصت سیاهه ولی همیشه ناحیه نشیمن گاه منو دوست داره و بهم میگه باسن تپلی ...

اگه سین... کوچک باشه چی 

مردا بدشون میاد طرد میشی ؟ 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2740
استرچ مارک چی؟ من چاق نیستم نمیدونم برا چیه اصن قدم ۱۶۰ وزنم ۵۶

ببین بزن نت میاره خط خطی میشه پوست 

من خیلی زیبا هستم ولی خب بعد ۱۲ سال زندگی و دوتا بچه پوستم به خوبی نامزدی نیس.همسرم به روم میکیره 

منم شدید برخورد میکنم اما ذات آدم درست نمیشه

چون از اول این اخلاق گند رو داست

تو چرا به کسی که هیچ کست نیس اجازه چنین اراجیفی میدی 

معمولا مردا زنشون رو با هر هیکل و پوستی باید بپذیره. بعد از حاملگی یه عالمه ترک بارداری رو شکم و ران میوفته و هزارتا بلا دیگه سر خانما میاد. اگه از حالا مسخره می‌کنه خیلی آدم بی منطقی هست. بهش بگو اون عکسا و فیلما که میبینه کلا فی لتره . 

بیشترا دنبال سینه کوچکن

اخه در حد ۶۵ ؟ 

اتفاقا به دنبال بزرگن من هر چی تو اینستا میبینم 

سین.  باس..‌ بزرگ 

2706