2733
2739
عنوان

عکسامو خیلی دستکاری میکنم.......خیلی خوشگلشون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 20013 بازدید | 393 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خیلی با مزه ای  با آرایش خیلی تغییر میکنی بنظرم اگه بلد باشی

نمیشه پیشونیمو بلنده جلو سرمم کچل شده🤦🏻

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
2740
معصوم و بیبی فیسی  قیافت خوبه  ولی اگه یه وقت خواستی عمل کنی بوکال‌فت و تزریق چونه  ...

برای من زاویه داره ،قسمت بوکالمم خالیه میخوام برم پرش کنم😄😄 دقیقا از همین قسمت بدم میاد که صورت استخونی میشه 

موافقم من تازگیا ویدیوکال میکنم بازم انگار صورتم پرتر میفته ولی از مجازی میترسم به خاطر همین چیزی که ...

نترسید....برا بار اول شاید به قیافه توجه بشه 

اما بعدش معیارها تغییر میکنه

قوی باشید

بعضی وقتا بعضیا هیکل دوس دارن

هیکل پر و جذاب 

معصوم و بیبی فیسی  قیافت خوبه  ولی اگه یه وقت خواستی عمل کنی بوکال‌فت و تزریق چونه  ...

ببین من چشمام انحراف داره پف پلک شدید دارم فکمم جلو زدگی داره بینیمم که اینطوری خدایی موندم کدومو عمل کنم پول همشونو ندارم پیشونیمم بلنده و کچله جلوی سرم

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
2706