2737
2739
عنوان

عکسامو خیلی دستکاری میکنم.......خیلی خوشگلشون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 20011 بازدید | 393 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یادم میات ،دختر عموم پشت تلفن ،صداش خیلی مخملی میشد  دوس پسرش می گفت ،ترسم از این پشت این صدا ...

اییییی🤣💔

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
افرین به صداقت    

ممنون واقعا وقت تلف کردنه برای دوطرف ،من سرهمین دیگه مجازی با کسی قرار نمیذارم 😄میگم زشته گول زدن ،چندبار بهم گفتن از عکست بهتری ،یبارم پیش اومده گفتن عکست با خودت فرق داره که به نظرم منظورش این بود عکست بهتره ...همون حضوری آشنا شیم بهتره 😁الان میخوام موهامو اکستنشن کنم میگم نکنه طرف گول بخوره بعدا انتظار داشته باشه ،دیگه زیادی منطقی شدم تازگیا 

2742
یادم میات ،دختر عموم پشت تلفن ،صداش خیلی مخملی میشد  دوس پسرش می گفت ،ترسم از این پشت این صدا ...

حالا من صدام اصلااااا نازک نیس گاهی میگم پسرونس ،تازه پسر ک ببینم یکمم کلفت تر میشه 😂

فلوشیپ رلیشنشیپ از دانشگاه کمبریج انگلستان😏
2740
حالا من صدام اصلااااا نازک نیس گاهی میگم پسرونس ،تازه پسر ک ببینم یکمم کلفت تر میشه 😂

طبق تجربه اون پسره 

دخترای مخملی ،قیافه خوبی ندارن ،و برعکس 😄😄

پس شما جزوه مورد دوم هستی

😐🤷🏻‍♀️

اسی عاشقتم که نوشتی چون خیلی زشتم ،منم مثل خودت بی اعتماد به نفسم ولی کلی خندیدم با تاپیکت ،دمت گرم ،یه ذره حالم بهتر شد از بس خندیدم ،ببین با کدوم قسمت صورتت مشکل داری ،قطعا راه حل داره 

اسی عاشقتم که نوشتی چون خیلی زشتم ،منم مثل خودت بی اعتماد به نفسم ولی کلی خندیدم با تاپیکت ،دمت گرم ...

عکسم ببین

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
2706