2733
2739
عنوان

عکسامو خیلی دستکاری میکنم.......خیلی خوشگلشون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 20011 بازدید | 393 پست
با ارتو که درست نمیشه دکتر گفت ارتو به علاوه جراحی حالا پولش هیچی اصن جورم بشه دکتر خوب تو شهرتون نی ...

حالا قرار نیست که همین فردا بری عمل کنی 

سرکار میری؟ 

دو سه سال کم کم پولاتو جمع کن بعد برو عمل کن حالا مشکل اینکه کسی هم نیس نهایتا چند روز اونجا با کمک پرستار میمونی بعد برای بقیه ی مراقبت برمیگردی شهرتون

عشق ادم رو خاک بر سر میکنه . دخترا به هیچ عنوان عاشق نشین و به هیچ مردی تکیه نکنید
با ارتو که درست نمیشه دکتر گفت ارتو به علاوه جراحی حالا پولش هیچی اصن جورم بشه دکتر خوب تو شهرتون نی ...

من میخام عکستو ببینم خب

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین این مشکلاتی که شما میگی با یه آرایشم حل میشه ولی من با آرایش و فیلترم درست نمیشه مجبورم فتوشاپ ...

بعضیاش بدون ارایش هم نمیشه که حالا نگفتم ولی به خودت سخت نگیر تو زندگیم تاحالا خیلیا دیدم دماغ و فک و خیلی چیزاشون با معیارای زیبایی الان نمیخوند ولی مشکل چندان باهاش نداشتن و انقد ویژگی های برجسته ی شخصیتی داشتن که هیچکس توجه نمیکرد مثلا دماغش کجه 

اکثرا هم شوهرای خوب و عاشق داشتن

عشق ادم رو خاک بر سر میکنه . دخترا به هیچ عنوان عاشق نشین و به هیچ مردی تکیه نکنید
2728
حالا قرار نیست که همین فردا بری عمل کنی  سرکار میری؟  دو سه سال کم کم پولاتو جمع کن بعد ...

اره سرکارم ولی دانشگاهی هستم درآمدم کمه

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
خب من خودم اعتماد بنفسم خورده🤦🏻

عزیز دلم اعتماد بنفس داشته باش 

الان من بینیم یکم بزرگه ولی از اونور چشمام میگن خوشگله 

هرکی ی زیباییایی داره ی نقصایی ولی آدم زشت نداریم 

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2740

میشه یه عکستو بزاری ببینیم ؟

دخترا اکثرا از قیافشون خوششون نمیاد ولی در واقعیت خیلی خوشگلن.

کلا باید رو اعتماد به نفستون بیشتر کار کنید 

گنج و مارو گل و خار و غم و شادی به همند.
میگفت تو عکس جنیفر لوپز میری سر قرار حمیده خیرآبادی😂

🤣🤣

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2706