2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میشه بجاش پسته خورد تاثر داره؟

تغذیه  حتما تاثیر داره 

ولی من بخاطر اینکه یکسال دستگاه آ یو دی گذاشته بودم و خونریزیها ی بسیار شدید داشتم و قرص آهن هم مصرف  نکرده بودم  کلی بعدش اذیت شدم که  خدا رو شکر به طور اتفاقی  یکی بهم کپسول هماتنیک رو معرفی کرد و خوب شدم 

خدایا برای همه چی شکرت 😍😍😍         تلنگر کوچکی است باران ،وقتی فراموش می کنیم آسمان کجاست .
چه مدت خوردی؟

من یهدچند ماه خوردم بعد رفتم آزمایش دادم دیگه بالا آومده بود و تا یه مدتی زمان پریود هم چند روز میخوردم 

ببین من خیلی حالم بد بود ولی از روزی که خوردم کاملا حس میکردم که بدنم داره جون میگیره و ضعف  شدیدم بهتر میشه

خدایا برای همه چی شکرت 😍😍😍         تلنگر کوچکی است باران ،وقتی فراموش می کنیم آسمان کجاست .
2742
من یهدچند ماه خوردم بعد رفتم آزمایش دادم دیگه بالا آومده بود و تا یه مدتی زمان پریود هم چند روز میخو ...

همیشه سلامت باشی

ممنون ،منم این مشکلو دارم

شیرازی نیستم متاسفانه ، اما دیوانه وار عاشق شیرازم ..
همیشه سلامت باشی ممنون ،منم این مشکلو دارم

ممنونم، الهی شما هم سلامت باشی  🥰