2733
2739

بگید من به خانواده شوهرم چی بگم که یکسره منو نصیحت میکنن بخدا هر وقت خونشون میرم انقدر حرف میزنن و دخالت دارن توو زندگیم که دیوونه شدم از دستشون

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
ینی چی جالبه برام ، میشه بیشتر توضیح بدید

اره خیلی جالبه و باعث خودشناسی میشه

بهش میگن فرافکنی 

ویژگی های مثبت و منفی درون خودمون رو روی بقیه ادما میبینیم

مثلا یه نفر زرنگه خیلی ازش خوشم میاد چون دقیقا این ویژگی رو درونم دارم ولی ممکنه سرکوبش کرده باشم یا نبینمش

یا مثل این خانوم که گفتین میگم بقیه چقدر حسودن چون خودم حسودم ولی بهش اگاه نیستم

خودم تنبلم میگم وای فلانی چقدر تنبله حالمو بهم میزنه و عصبیم میکنه

کتاب نیمه تاریک وجود اگه بخونید بیشتر متوجه میشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انسان طوریه که خودشونمیبینه امارفتارای بدخودشوسریع درون دیگران میبینه وشروع میکنه نصیحت کردن اماخودش گوش نمیده این حقیقتی ازخودانسانه

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2731
خیلی بد ضایع میشنا ولی باید یاد بگیرن نباید نصیحت کنن اونم چیزی ک خودشون نیستن

جواب بده منم از اینجور آدما حرصم میگیره

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  

خخخخ اطراف منم همچین آدمی هست

همیشه همه بدی در حق همه میکنند آخرم میگه من سادم من بدبختم نمیدونم سادگی و بدبختی رو توچی میبینه اصلا نمیشه واسش تعریفم کنی آخر سر میگه تو چقدر سیاست داری ی آهی میکشه با خاک زندگیتو یکسان میکنه

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️