2737
2739

تا اینکه فهمیدم دلیلش رو هی میگفتم خدایا اینا که آی وی اف و میکرو کردن چقدر بچه هاشون باهوش زیبا درسخون توانا شاگرد ممتازن الان فتمیدم دلیلش چیه چون اینها دکتر میخواد براشون کاشت کنه زرنگترین و بهترین اسپرم و برمیداره 

درخواست دوستی رد میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطی ندارد 

همه آدم ها نتیجه زرنگ ترین و فرز ترین اسپرم بودند 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2731

والا همیشه زرنگ ترین اسپرم اول به تخمک میرسه و لقاح انجام میده پس فکر نمیکنم به خاطر اون باشه

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

من یه مستند دیدم خارجی بود دکتره برا اونایی که اسپرم نداشتن از اسپرم خودش استفاده میکرد خوب بچه ها همه باهوش میشن دیگه باباشون دکتر ودانشمند بود🤣🤣🤣

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
2738
من یه مستند دیدم خارجی بود دکتره برا اونایی که اسپرم نداشتن از اسپرم خودش استفاده میکرد خوب بچه ها ه ...

وای ،این چ سمی بود

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

ببین چیزی که گفتی درسته ولی تحلیلت یکم مشکل داره 

جنین های ای وی اف گلدن بیبی هستن 

با کیفیت ترین اسپرم و تخمک هارو لقاح میدن که احتمال بارداری بیشتر بشه بخاطر همین طبیعیه این بچه ها یکم خاص تر باشن

اطراف خودمم یه دوقلوی ای وی افی داریم بشدت باهوشن و زیبا از یه پدر و مادر کاملا معمولی با هوش متوسط و پایین . 

2706