2733
2734
عنوان

کیا 20هفته باردارن توروخدا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 46 پست
من چپ میخوابم چپ حسش میکنم راست میخوابم راست حسش میکنم😂

من همون راست حس میکنم

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
من قشنگ کنار ناف به سمت راست حسش میکنم دیشب یه کم پایین تر و نزدیک پهلوم میزد

اره خب همین مثل ماهی که میلغزه خیلی خفیف حسش کردم نزدیک پهلوم پس خودش بوده یعنی؟

اززندگی کردن فقط نفس کشیدنش سهم ماشد[کاربر سابقم]
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره خب همین مثل ماهی که میلغزه خیلی خفیف حسش کردم نزدیک پهلوم پس خودش بوده یعنی؟

حتما دیگه🥺🥹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
حتما دیگه🥺🥹

خدا کنه ببین من همش وسواس فکری دارم دلم میخاد دم به دقیقه برم سنو و صدایه قلبشو بشنوم خیالم راحت شه شوهرمم از دستم دیونه شده😪

2728
خدا کنه ببین من همش وسواس فکری دارم دلم میخاد دم به دقیقه برم سنو و صدایه قلبشو بشنوم خیالم راحت شه ...

طبیعیه ولی سونو خیلی ضرر داره من دکترم خودش سونو داره خوبه هر بار میبینمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
طبیعیه ولی سونو خیلی ضرر داره من دکترم خودش سونو داره خوبه هر بار میبینمش

اینقد دلم میخاست الان برم سنو بدم ولی شوهرم خفه م میکنه بگم میگه تو دیونه ای 😂

دستتو روی شکمت میزاری حرکتهاشو حس میکنی؟

نه 😔 ولی از دیشب نزدیک پهلوم سمت راست یه حسی داشتم مثل لغزش خیلی خفیف دیگه نمیدونم خودش بود یا نه 

نه 😔 ولی از دیشب نزدیک پهلوم سمت راست یه حسی داشتم مثل لغزش خیلی خفیف دیگه نمیدونم خودش بود یا نه&n ...

خوب دراز بکش ریلکس کن،دستتو بزار رو شکمت چند دقیقه صبر کن حرکتشو حس میکنی.فشار نده فقط و صبور باش.من از ۱۳هفتگی دستمو رو شکمم میزارم اینطوری بالا و پایین رفتنشو حس می کنم

خوب دراز بکش ریلکس کن،دستتو بزار رو شکمت چند دقیقه صبر کن حرکتشو حس میکنی.فشار نده فقط و صبور باش.من ...

هزار بار سعی کردم متوجه نشدم حرکتشو اینه که اعصابمو خورد میکنه

هزار بار سعی کردم متوجه نشدم حرکتشو اینه که اعصابمو خورد میکنه

استرس نداشته باش شاید تو حس نمیکنی،تو مطب دکترها ی دستگاه مثل میکروفون هست فقط برای شنیدن صدای قلب،لازمم نیست سونو بدی،اگر میتونی از دکترت بخواه اون کار رو برات بکنه خیالت راحت بشه

استرس نداشته باش شاید تو حس نمیکنی،تو مطب دکترها ی دستگاه مثل میکروفون هست فقط برای شنیدن صدای قلب،ل ...

سه چهار شب پیش رفتم با همین دستگاه صداشو شنیدم منتها خودم وسواس دارم وهمیشه بدبینم 😞

2706