2737
2739
عنوان

کشیدن دندون عقل خیلی درد داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 115 بازدید | 25 پست

من ۵/۶سال ۴تاشو باهم کشیدم البته با بی هوشی انجام دادم 

دوتاش بخیه خورد دوتای دیگه نه 

وقتی به هوش اومدم هیچ دردی نداشتم با اینکه بخیه خورده بود 

بستگی به دکترت داره 

نه اصلا، من هم خودم دندونپزشکم و هم زمان دانشجویی دندون عقلمو استادم جراحی کرد کوچکترین حسی نداشتم و ...

من یه جا دیدم با بیهوشی گفتم برم هر سه تاشو جراحی کنم اون جوری بهتر نیست ؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
جراحی نکردی؟ ولی خیلی ترسناکه 

چرا . نه اصلا ... میگم من دفعه اول با قرآن رفتم و خوب بود . چون نمیشناختمش که چطوریه . دفعه های دیگه تنها رفتم و واقعا بچز یک لحظه که اون دندون رو میخواد نصف کنه چیزی متوجه نمیشی . اسمش جراحیه و راحت هست . برو قوی باش . اینو بعدا به حرف من میرسی که راست گفتا زود تموم شد 

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
منم اولین بار ترسیدم ولی بعدش نه اگه بری پیش یه دکتر مرد بهتره چون سرعت عمل و زور مرد برای کشیدن دند ...

اره من فقط دندون دائمی کشیدم اونم به عصب رسیده بود و خراب یعنی وقتی داشت میکشید رفتم تا اون دنیا و اومدم لامصب بی حسی اصلا اثر نداشت نمیدونم چرا

2740
واییییییییییی من باید با چند تا قرآن برم خیلی میترسم

نه چیزی نیست . من خب چون گفت فکتو از دست میدی اگه نکشی . دیگه ترسم بیشتر شد   . زود تموم میشه . ولی بنظرم قرآن ببر تا آروم باشی 

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم